RehberV Rising

V Rising: Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

NPC’leri öldürmenin en iyi yollarından biri, birbirlerini öldürmelerini sağlamaktır. Oyuncular komutları altında savaşmak için bir kurt sürüsünü evcilleştirebilir. V Rising hala teknik olarak piyasaya sürülmemiş olsa da oyun inanılmaz derecede güzel görünüyor. Boss dövüşleri dinamiktir, yapım sistemi karmaşıktır, hareket pürüzsüzdür ve silahlar dengelidir. Tamamen piyasaya sürülen daha büyük oyunlarla karşılaştırıldığında, bu oyun çoğu oyundan daha fazla ütülenir.

Dolayısıyla bir aksaklık, hata veya istismar ortaya çıktığında, bu nadir görülen bir durumdur. Ancak bu hatalar bile oyun tutkunlarını memnun edecek şekilde ortaya çıkabilir. Bazı oyuncu keşiflerinden sonra, oyuncular bir kurt sürüsünü evcilleştirmenin ve vampirin komutası altında savaşmalarını sağlamanın bir yolunu buldular. Bunu yapmak için V Rising’in kodlamasıyla biraz yaratıcı olmaya hazırlanın.

Alfa Kurdu Öldür

Oyunun sonunda olan oyuncuların Alpha Wolf’u öldürmekle ilgili hiçbir sorunu olmayacak. Aslında, oyundaki en düşük seviye V Blood patronu olduğu için, çoğu erken oyuncunun Alpha Wolf’u öldürmekle ilgili herhangi bir sorunu olmayacak. Lekesiz Kalpleri hızla toplayan oyuncular bu dövüşü kilitleyecek.

Alpha Wolf’u öldürme ihtiyacının nedeni, vampirin Kurt Formunu kullanmasını sağlamasıdır. Oyunda henüz çok yeni olan oyuncular için, kullanılan yapı için ideal bir kan grubu edinin. Ayrıca, bire bir karşılaşma için sürüden ayrılırken onu yakalayın.

Bir Kurt Sürüsünü Evcilleştirmek

  1. Kurtların dikkatini vampir formunda çekin.
  2. Bir kurda dönüş.
  3. Rakiplere doğru koşun.

Burada kullanılan aksaklık, bir kurt sürüsünün vampiri tanıması ve onlara takip etme ve saldırma emri vermesidir. Bir kurda dönüştükten sonra kurtlar saldırı komutlarını kırarlar, ancak takip komutu hala kullanılabilir.

Buradan, büyük bir düşman çetesine veya başka bir V Blood’a rastlayın. Kurtlar en güçlü düşmanlar değildir, ancak birkaç darbeyi emebilir ve daha zorlu karşılaşmalar için ekstra hasar verebilirler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?