Rol Oyunu

Assassin’s Creed Rift Ertelendi, Resmi Bilgi

Jason Schreier, Avatar: Frontiers of Pandora’nın yanı sıra Ubisoft oyununun gecikme yaşadığı ikinci oyunun, popüler serinin bir yandan kaydırmalı oyunu olan Assassin’s Creed Rift olduğunu açıkladı.

Dün Avatar: Frontiers of Pandora’nın bir sonraki mali yıla ertelenmesi hakkında haberleri okumuşsunuzdur. O sırada Ubisoft’un duyurulmamış başka bir oyunun çıkışını da ertelediğinden bahsedilmişti. Sızıntılara göre popüler serinin bir yan oyunu olan Assassin’s Creed Rift olduğu tahmin ediliyordu. Şimdi spekülasyon Jason Schreier tarafından doğrulandı.

Gazeteci, Bloomberg’de yayınlanan bir makalede, isimsiz kaynaklara atıfta bulunarak, Rift’in başlangıçta önümüzdeki yıl Şubat ayında yayınlanmasının planlandığını belirtti. Ancak lansmanın Mayıs veya Haziran aylarında yapılmasına karar verildi. Gecikme bu nedenle çok uzun değil, ancak şirket için önemlidir. Bunun nedeni, oyunun yalnızca bir sonraki mali yılda satışa çıkacağı anlamına geliyor (mevcut olan 31 Mart’ta sona eriyor).

Aynı zamanda, Jason Schreier bir kez daha Assassin’s Creed Rift’in Orta Doğu’da geçeceğini bildirdi. Oyunun başlangıçta Valhalla için bir genişleme olması amaçlanmıştı, ancak sürüm boşluğunu dolduracak ayrı bir proje yapılmasına karar verildi.

Buna ek olarak, dün Ubisoft’un şu anda Red kodlu bir Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalıştığına dair söylentiler vardı. Ancak Schreier’e göre bu ayrı bir oyun değil, AC Infinity’nin bir parçası olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Fortnite

Assassin's Creed Valhalla'nın Eivor'u Fortnite'a geldi

Free Fire

Free Fire, Assassin's Creed ortak çalışma etkinliğini başlıyor

Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft'un çalışmalarında daha küçük, gizlilik odaklı bir Assassin's Creed oyunu olduğu bildiriliyor

Rol Oyunu

Assassin's Creed serisi için orijinal plan, her şeyin bir uzay gemisinde bitmesiydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Horizon 5 Drift Yapabileceğiniz Yerler