AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

Bu rehberimizde, oyunculara XP kazanmak ve Santo Ileso çevresinde hızlı seyahat noktalarının kilidini açmak için Saints Row’da (2022) fotoğraf modunu nasıl kullanacaklarını sizlere anlatacağız. Saints Row’da oyunun içine tam manada dalmak istoyorsanız, fotoğraf modunu mutlaka açmalısınız. İşte, Saints Row’da fotoğraf modunun nasıl açılacağı konusunda rehberimiz.

Birçok modern video oyunu gibi, Saints Row da grafiksel aslına uygunluk için çabalıyor. Oyunun nasıl “yeni nesil” göründüğü konusunda şüpheler olsa da, geliştiricilerin hareketli Santo Ileso şehrini yaratmak için harcadıkları çaba yadsınamaz. Bu nedenle, Saints Row, oyuncuyu bazı fotoğraflar çekmekle görevlendirerek, oyuncuyu görsel olarak en etkileyici bölgelerine götürme fırsatının tadını çıkarır.

Serideki önceki oyunların aksine, Saints Row, oyunculara Santo Ileso’da hızlı seyahat etme seçeneği sunuyor. Ancak bunu yapabilmek için, Patronun önce haritada vurgulanan yakındaki yer işaretlerinin fotoğraflarını çekmesi gerekiyor. Ayrıca, oyun aynı zamanda, Boss’u tamamlaması için para ve XP ile ödüllendiren bir Fotoğraf Avı ile oyuncuya rutin olarak meydan okuyor. Bu Saints Row rehberi, oyunculara hızlı seyahat, görev tamamlama veya sadece o mükemmel fotoğraf modu çekimini sıralamak amacıyla fotoğraf çekmek için kamerayı nasıl kullanacaklarını gösterecek.

Saints Row’da Fotoğraf Modu nasıl kullanılır?

Saints Row’da fotoğraf çekmek oldukça basittir. Açılış görevleri olan “İlk F#@!ing Günü”, “Sabah İşe Gidişi” ve “Kiralama”nın ardından oyun dünyası keşif için açılır ve oyuncu Görevleri kabul etmek, Ödülleri araştırmak ve Değiştirmek için Akıllı Telefonuna erişebilir. En başından itibaren, Kamera uygulamasının kilidi de açılır ve oyuncuların etraflarında gördükleri her şeyin fotoğrafını çekmelerine olanak tanır.

Akıllı Telefona erişmek için klavyede Sekme’ye, PlayStation’da Dokunmatik Yüzey’e ve Xbox’ta Menü düğmesine basın. Alternatif olarak, oyuncular klavyede P’ye veya PlayStation ve Xbox’ta D-Pad’de Yukarı’ya basarak kamera uygulamasına hızlı bir şekilde erişebilir.

Kamera uygulamasını açmak, oyunculara görevleri tamamlamak veya bazı şık Saints Row paskalya yumurtalarının fotoğraflarını çekmek için çekimlerini mükemmelleştirmeleri için birkaç seçenek sunacak. PC’de Fare Tekerleğini veya PlayStation ve Xbox’taki tetikleyicileri kullanmak, oyuncuların istediği her şeyi çekmesine yardımcı olmak için oyuncuların yakınlaştırmasına ve uzaklaştırmasına olanak tanır.

Ayrıca, oyuncular klavyedeki R düğmesi, PlayStation’daki Square veya Xbox’taki X düğmesiyle temiz görüntüler yakalamak için HUD’larını temizleyebilir. Son olarak, oyuncular klavyede Ara Çubuğu’nu, PlayStation’da X’i ve Xbox’ta A’yı kullanarak fotoğraflarını çekebilir.

Fotoğraf çekmeyle ilgili yan etkinlikler için, oyuncuların bir karenin görünmesi için dönüm noktasına yeterince yakın olmaları gerekir. Daha sonra görüntüyü ortalamaları ve fotoğrafın hizalanması için doğru mesafede olduklarından emin olmaları gerekir. Fotoğraf çekmek, oyuncuyu XP ile ödüllendirecek ve potansiyel olarak Santo Ileso’yu hızla dolaşmak için yeni bir hızlı seyahat noktasının kilidini açacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Saints Row’da hızlıca para kazanma yöntemleri