Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5’te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Forza Horizon 5, oyuncuları mümkün olduğunca uzun süre meşgul tutmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor. Yarışlar oyuncular için çok şey yapabilirken, sizi bağımlı kılmak için gerçekten kullanmak istedikleri başka bir şey daha var. Forza Horizon 5’in maksimum sıralaması, prestij seviyelerinde tırmanmaya devam etmek için deneyim kazanmanız bakımından eski oyunlara benzer. Ancak, geçmeniz gereken kademe sayısı beklediğinizden biraz daha fazla olabilir. Forza Horizon 5’te kadar ilerleyebileceğinize bir göz atalım.

Forza Horizon 5’teki Max Rank nedir?

Forza Horizon 5’te elde edebileceğiniz maksimum sıralama 2999’dur. Bu sıralama, Forza dünyasında arabaları yükseltmek, küçük görevleri gerçekleştirmek, Super7 kartlarını tamamlamak ve daha pek çok şeyden XP’yi derler. Rütbeler neredeyse tamamen kozmetiktir ve çoğunlukla yarışlar sırasında görünüşünüzü değiştirmek için orada olacaktır. Ayrıca Prestij aldığınızda “harcanabilirler”. Ancak, yarış pistinde üst düzey bir oyuncuyla karşılaşmanın zorlayıcı olacağına şüphe yok.

Forza Horizon 5 Prestij Seviyeleri

Birinin hangi prestij seviyesi olduğunu anlamak için, prestij eşiklerini kırmak için kaç rütbeye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz önemlidir. Bir reddit gönderisi sayesinde, her prestij için kaç rütbeye ihtiyacımız olacağı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var.

Kalın yazılan sayı mevcut prestijinizdir ve ardından gelen sayı bir sonraki prestije ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız rütbe sayısıdır.

 • 0: 200
 • 1: 300
 • 2: 400
 • 3: 500
 • 4: 600
 • 5: 750
 • 6: 850
 • 7: 900
 • 8: 1000
 • 9: 1500
 • 10: 2999

Söylemeye gerek yok, bu oldukça büyük bir seviye yükseltme! Deneyim, hızlı bir şekilde oluşturabileceğiniz, rütbe başına yaklaşık 30k civarında görünüyor. Ancak, daha sonraki seviyelerde prestij için bir ton rütbeye ihtiyacınız var.

Neyse ki, prestij sizin için önemli bir şey yapmıyor. Çoğunlukla sadece görünüşe etki ediyor. Düşmanlarınız sizden korksa da, bunun nedeni herhangi bir istatistik artışına sahip olmanız değildir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Saints Row’u bitirmek ne kadar sürer?