Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite’da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Fortnite Bölüm 3 Sezon 4’teki Kasa sistemi, oyuncuların kilidini açmak için Kasa Anahtarlarını toplaması gereken yeni bir mekanik içerir. Chrome temalı Paradise sezonu, oyuna yeni silahlar, karakterler ve POI’ler dahil olmak üzere birçok yeni öğe ekledi. Kasalar ayrıca Düşük ve Yüksek Güvenlik olarak sınıflandırılır ve kilidini açmak için farklı sayıda anahtar gerektirir. Bu Kasa Anahtarlarını aldıktan sonra, oyuncular mini haritada Kasa konumlarını görebilirler. Fortnite Bölüm 3 Sezon 4’teki Kasalar ve Kasa Anahtarları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Fortnite’ta Kasa Anahtarları ile Kasalar nasıl açılır?

Fortnite Bölüm 3 Sezon 4’te oyuncular haritanın her yerine yerleştirilmiş birkaç Kasa ile karşılaşacaklar. Bu Kasalara erişmek için Kasa Anahtarlarına ihtiyacınız olacak. Kasa Anahtarları, yer ganimeti olarak ve sandıklarda bulunabilir. Bunları genellikle diğer oyuncuları ortadan kaldırarak bulabilirsiniz. Bir Kasa Anahtarı aldığınızda, Anahtar deliği işaretlerini Kasaların konumlarını gösterirken görüntülemek için haritayı kontrol edin. Oyundaki tüm Vault konumlarını görmek için yukarıdaki harita görüntüsünü de kontrol edebilirsiniz.

Fortnite ile ilgili daha fazla haber…Düşük Güvenlikli Kasaların kilidi yalnızca bir Kasa Anahtarı ile açılabilir. Benzer şekilde, Yüksek Güvenlikli Kasalar, Fortnite Bölüm 3 Sezon 4’te kilidini açmak için iki Kasa Anahtarı gerektirir. Yüksek Güvenlikli Kasalarda, yüksek seviyeli ganimetler içeren daha fazla öğe bulunur ve bunları her oyunda açmayı denemenizi öneririz. Ganimet bütün bir takım için yeterli. Ancak, bu Kasaları arayan tek kişi siz olmayacaksınız. Oyuncular bu konumlarda rakip bulmayı bekleyebilirler ve Mahzenlerin kilidini açmadan önce onları ortadan kaldırmanız gerekir.

Fortnite ile ilgili daha fazla haber…Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)