AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Mafia Definitive Edition için bu serimizde ana görevleri baştan sona değerlendireceğiz. Mafia Definitive Edition oyuncuları takıldıkları görevlerde bu serimizde yardım alabilirler. Hepsinin Bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz. An Offer You Cant Refuse (Reddedemeyeceğiniz Bir Teklif) için izlenecek yolu sizlere aşağıda açıklamaya çalıştık. Çözümümüz, takibin nasıl kaybedileceğini ve gangsterlerden nasıl kaçılacağını ve ayrıca Salieri’nin barına güvenli bir şekilde nasıl gidileceğini anlatıyor. Şimdi detayları vermeye başlayalım.

Genel olarak izleyeceğimiz ana yol aşağıdaki gibidir.

  1. İzini kaybettir
  2. Giuliani Köprüsü’ne ulaşın
  3. Gangsterlerden kaçış
  4. Küçük İtalya’ya Ulaşın

İzini Kaybettir

Görev hemen bir kovalamaca sahnesiyle başlıyor – düşman gangsterlerden kaçmanız gerekiyor. Tommy ateş edemez. Kusursuz sürüşe odaklanın, yani sivil arabalar, yayalar, sokak lambaları ve diğer büyük nesnelerle çarpışmalardan kaçının. Hızı korumak için daha uzun düz yollar seçmeye çalışsanız da, herhangi bir sabit rota izlemeniz gerekmez.

Oklarla işaretlenmiş yerler, kovalamacanızı kaybetmenize yardımcı olacaktır. Sürüş sırasında bunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca mini haritada ve sağ tuşa basarak görebileceğiniz şehir haritasında da görünürler.

Oklarla her yere ulaşmak kısa bir sahneyi tetikleyecektir – Tommy’nin taksisi engelleri otomatik olarak atlayacaktır. Düşman arabalarından biri çarpacak. Daha fazla düşman aracından kolayca kurtulmak için bu taktiği kullanın. Ancak okla işaretlenmiş aynı yere ikinci kez gitmekten kaçınmalısınız. Daima yeni bir alana gidin.

Giuliani Köprüsü’ne ulaşın

Gangsterleri kaybettikten sonra Giuliani Köprüsü’ne doğru ilerlemeye başlayın. Mini haritada işaretlenmiş en uygun rotayı takip etmek en iyisidir. Köprüyü kullanmak Central Island bölgesine ulaşmanızı sağlayacaktır. Yeni düşman araçları görünecek.

Kangsterlerden kaçış

Birkaç gangster aracı köprüyü kapatıyor. Bu sorunun çözümü basit – ablukayı aşmak için çarpma düğmesine basın.

Bir kovalamayı daha kaybetmek zorundasın. Daha önce olduğu gibi, haritada oklarla işaretlenmiş yerleri bulun. Her birinde, bir gangster araca çarpabilirsiniz. Tüm düşman arabaları yok edilene kadar bu yerlere ulaşmaya devam edin.

Küçük İtalya’ya Ulaşın

Küçük İtalya’ya giderken mini haritadaki araçların kırmızı simgelerine dikkat edin – bunlar bölgede devriye gezen gangsterlerdir. Onlardan uzak durun yoksa yeni bir arayış başlar.

Sürüş sırasında, kısmen yükseltilmiş bir asma köprüyü geçmelisiniz. Zor değil – sadece çok yavaş sürmemeye çalışın. Nehrin diğer tarafına atlamayı gösteren bir ara sahneyi izleyin. Polise yakalanmamak için trafik kurallarını çiğnemediğiniz Salieri’s Bar’a giden yolculuğu bitirin. Bara ulaşın ve ardından görevi sonlandıran bir ara sahneyi izleyin.

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse görevini en basit şekilde halletmeniz için izlemeniz gereken yoldan bahsettik. Mafia Definitive Edition’ın başka görevlerinde takılı kaldırsanız aşağıdaki listemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bütün görevler için açıklamaları zaman içinde bulabileceksiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?