Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant’ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

Valorant’ta nişan almak en önemli gereksinimlerden biridir. Bir çok oyuncu daha iyi nişan alabilmek için daha iyi bir donanıma sahip olmak istiyor. Bunun en önemli örneği daha yüksek fps verebilen bir bilgisayar, güçlü bir internet ve yüksek hertz değerine sahip monitörler. Bunlar bir yana Valorant’ta daha iyi nişan almak için oyun içi ayarlardan Nokta Cross’u açabilirsiniz. Bu sayede hedefi daha iyi görebilir ve gerçekten istediğiniz yere ateş edebilirsiniz. Şimdi Valorant’ta nişangahınızı nokta cross olarak nasıl ayarlayacağınızı anlatalım.

Valorant’ta Nokta Cross Ayarları

 1. Valorant’a girin
 2. Oyun ayarları kısmına girin
 3. Bu kısımda “Nişangah” seçeneğine tıklayın
 4. “Birincil Nişangah Profili” adımlarını izleyin.
 5. Bu sayfada nişangah tercihlerinizi düzenleyeceksiniz.

Nokta Cross kullanmak için aşağıda verilen ayarları tam olarak uygulamanız gerekiyor. Bu ayarlar, profesyonel oyuncuların kullandığı ayarlardır. Şunu belirtmek gerekirse, herkesin kendini rahat hissettiği ayar farklı olabilir. Bu açıdan aşağıdaki ayarlar sizin görüşünüze uymuyorsa kendinize göre nokta nişangah ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde ayarlarınızı belirlemeniz gerekiyor. En yaygın şekilde kullanılan Nokta Cross ayarları aşağıdadır.

Valorant Nokta Nişangah Ayarları

İç Çizgi

 • Uzaklık: 2
 • Kalınlık: 4
 • Uzunluk: 1
 • Saydamlık: 1

İç Çizgileri Göster

 • Açık

Merkez Nokta

 • Durum: Açık
 • Kalınlık: 3
 • Saydamlık: 1

Dış Çizgiler

 • Durum: Kapalı

Bu ayarları bu şekilde yapmak muhtemelen nişan almanıza yardım edecektir. Kişisel olarak ayarlardan memnun olmayabilirsiniz. Dediğimiz gibi bu durumda kendinize göre rakamlarla oynayarak en iyi seçeneği belirleyebilirsiniz. Örneğin monitörünüzün ayarlarından kaynaklı daha çok parlama, görünmeme gibi durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda en iyi ayarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken son şey ise “Hareket Hatası” ve “Ateşleme Hatası” ayarlarını kapatmaktır. En iyi sonucu bu şekilde alacaksınız. Şimdi gidip Valorant’ta nişan alma performansınızı kontrol edebilirsiniz. Zaman ayırıp sonuçları yorum olarak paylaşmanızı rica ederiz.

Nokta Cross kullanmak size ne kazandırır? konusuna ayrıca forumumuzdan devam edebilirsiniz. Mutlaka forumu kontrol edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?