Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19’da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Farming Simulator 19’da tek tarla satın almıyorsunuz. Tarlanın bulunduğu arsanın tamamını satın alırsınız. Alanın boyutunu değiştirebilir (hatta boş bir alanda oluşturabilirsiniz). Bu sefer oyun, ekim için bir alan seçmeye gelince sizin için biraz daha kolaylaştırıyor. Birçoğunun düzensiz şekilleri ve küçük veya “çok kare” boyutları var – istediğiniz bu değilse rehberimizi mutlaka okuyun.

Tarla, daha genişten ziyade uzun olacak şekilde seçilmelidir: bu durumda çalışma hızı çok daha hızlıdır, çünkü araçların her biri çok daha az geri dönüşe sahiptir. O zaman araçlar çok daha manevra kabiliyetine sahiptir. Çok şey dikmek istiyorsanız ve çok fazla tarla alacak paranız yoksa, bir sonraki satın alınacaklar olarak birbirinden kısa mesafelerde bulunan tarlaları seçmeye değer. Bu, aynı makinelere sahip tarlalarda, onları taşımak zorunda kalmadan çalışmayı kolaylaştırır. Daha sonra birbirine bitişik alanları da birleştirebilirsiniz.

Ayrıca depolardan / silolardan veya mahsul satış noktalarından olan mesafeye ve dükkandan olan mesafeye dikkat edin – ışınlanma olasılığınız yok, bu yüzden her şeyi kendi başınıza taşımanız gerekiyor.
Arazi satın alırken birkaç faktöre dikkat edin: ne kadar ağaçlık olduğuna (ekilen alanı genişletmek istiyorsanız ormanı temizlemeniz gerekecek) ve alanda başka bir engel olup olmadığına (örneğin taşlar, böylece makineler serbestçe dönebilir), düz makineler olsun, yokuş yukarı giden makineler, fazla güçleri yoksa daha yavaş olurlar (ve çalışma sırasında yokuş aşağı inerken daha hızlı olmaları gerekmez!) ve ilk tarlanızı satın alırsanız – altyapı inşa etmek için bir yer: silolar, hangarlar, vb.). Büyük bir alan satın alabilir ve daha küçük olanlara bölebilirsiniz. Doğru arsayı satın almak için harita görünümüne gidin. Arazi görünümüne (X / sol düğme) geçin ve bunlardan birini seçin. Ekranın alt kısmında fiyat bilgilerini göreceksiniz.

İpucu: Satın almadan önce şahsen tarlaya gitmeye değer – isteğe bağlı olarak tarlanın nasıl göründüğünü kontrol edin: ne kadar çalışma gerekli (bazıları zaten yapılıyor, sürülüyor ve hatta ekiliyor) ve ne kadar ek boş alanınız var.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?