Liste

Oynayabileceğiniz En Zor Oyunlar

Video oyunları, oyuncuların girmesi için en kolay aktivite olmamıştı. Kesinlikle eğlenceli olsalar da, her oyun oyuncuların üstesinden gelmeleri gereken kendine özgü zorluklar sunar.

Bu zorluklar, platform oluşturma ve bulmacalardan hızlı reflekslere ve AI veya diğer insan rakiplere karşı gerçek zamanlı savaşa kadar değişebilir. Bazı oyunlar diğerlerinden anlaşılır şekilde daha kolayken, diğerleri o kadar zor olabilir ki, oyuncularda uzun yıllar kalıcı anılar bırakabilir.

Bu liste 2000’lerin başındaki oyunları içerir ve en kolaydan en zora doğru sıralanır. Zorluk kendi başına özneldir, bu nedenle farklı oyuncuların farklı oyunları diğerlerinden daha zorlayıcı bulmaları mantıklıdır. Buna rağmen, birkaç oyunun ortalama sıradan bir oyuncuya parası için bir şans verebilecek belirli unsurları olduğu inkar edilemez.

En zor oyunlar listemiz aşağıdadır. Bütün sayfaları tek tek inceleyebilirsiniz.

Hades

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey