Liste

Oynayabileceğiniz En Zor Oyunlar

Video oyunları, oyuncuların girmesi için en kolay aktivite olmamıştı. Kesinlikle eğlenceli olsalar da, her oyun oyuncuların üstesinden gelmeleri gereken kendine özgü zorluklar sunar.

Bu zorluklar, platform oluşturma ve bulmacalardan hızlı reflekslere ve AI veya diğer insan rakiplere karşı gerçek zamanlı savaşa kadar değişebilir. Bazı oyunlar diğerlerinden anlaşılır şekilde daha kolayken, diğerleri o kadar zor olabilir ki, oyuncularda uzun yıllar kalıcı anılar bırakabilir.

Bu liste 2000’lerin başındaki oyunları içerir ve en kolaydan en zora doğru sıralanır. Zorluk kendi başına özneldir, bu nedenle farklı oyuncuların farklı oyunları diğerlerinden daha zorlayıcı bulmaları mantıklıdır. Buna rağmen, birkaç oyunun ortalama sıradan bir oyuncuya parası için bir şans verebilecek belirli unsurları olduğu inkar edilemez.

En zor oyunlar listemiz aşağıdadır. Bütün sayfaları tek tek inceleyebilirsiniz.

Hades

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash of Clans’da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?