Hayatta KalmaListe

DayZ Benzeri 5 Oyun

DayZ, fantastik bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Zaten oynadıysanız ve benzer bir deneyim arıyorsanız, DayZ gibi en iyi oyunları sizler için listeledik. Son birkaç yılda, tüm platformlarda piyasaya sürülen bir hayatta kalma oyunu sürüsü gördük. Bu hayatta kalma oyunlarının çoğunun ilham kaynağı DayZ idi. Oyuncuya oyuna nasıl yaklaşmak istedikleri konusunda tam bir özgürlük veren kıyamet sonrası bir açık dünya hayatta kalma oyunu.

DayZ, zombilere ve diğer oyunculara karşı hayatta kalırken sürekli olarak yeni teçhizat ve araçlar arayışında olduğunuz PvP ve PvE’nin bir kombinasyonuydu. DayZ, o zamanlar en sevdiğiniz oyunsa ve denemek için yeni bir şey arıyorsanız, DayZ gibi en iyi 5 oyun burada.

DayZ, oyuncuların istediklerini yapma özgürlüğüne sahip olduğu en büyük çevrimiçi sanal alan deneyimlerinden birini sunar. DayZ’nin başarısı, bu çevrimiçi hayatta kalma oyunlarının çoğunu masaya yatırdı ve sizin için bunlardan birkaçının bir listesini derledik. Listeyi derlerken “zombi” temasının esas alındığını tahmin edersiniz.

DayZ Gibi En İyi Oyunlar

  1. Deadside
  2. Days Gone
  3. 7 Days To Die
  4. Dying Light 2
  5. State of Decay 2

State of Decay 2

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey