AksiyonMaceraRol Oyunu

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

Yaklaşan kıyamet sonrası bilimkurgu fantezisi Atomic Heart neredeyse yayınlanmak üzere. Birkaç kez ertelenen Atomic Heart’ın çıkış tarihi 21 Şubat olarak belirlendi.

Ancak, oyun çıkmadan bir aydan fazla bir süre önce, YouTube’a 14 dakikalık erken oynanış yüklendi. Videoyu yukarıda bulabilirsiniz, ancak yakında yayından kaldırılabilir (veya siz bunu okurken çoktan gitmiş olabilir).

Videodaki aksiyonun tam ortasından başlıyoruz, bazı garip testere robotları ve manken görünümlü şeylerle savaşıyoruz. Görünüşe göre bunlar savaşması zor düşmanlar, çünkü enerji patlamalarına ve şimşeklere dayandıktan sonra bile, alt edilmeleri için birkaç yakın dövüş darbesine ihtiyaçları var.

Ardından, kahramanımız yakındaki bir eve girerken düzgün bir kilit açma animasyonu görerek biraz araştırıyoruz. Çok geçmeden oyun, kahramanın bir sonraki dövüşe çıkmadan önce arabalarına atladığını görüyoruz. Atomic Heart’taki stilistik görsellerin tadına daha iyi bakmamızı sağlayan birkaç alan daha gösteriliyor.

Ardından video, kahramanın sonunda bir mankenin ellerinde yeniliyor. Bu görüntünün ne zaman geliştirildiğini bilmiyoruz, ancak Atomic Heart’ın umut verici görünmesini sağlıyor ve nihai olarak piyasaya sürülmesi için bizi yine heyecanlandırıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Free Fire, yeni yılda Elite Pass’ı Booyah Pass ile değiştiriyor