Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of Forest: Sled (Kızak) Nasıl Yapılır?

Sons of Forest’ta kızak yaparak seyahatlerinizi hızlandırabilirsiniz. Nasıl mı? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Sons of Forest’daki o devasa, karla kaplı yokuşlardan inmekten sıkıldıysanız, o zaman doğru yere geldiniz. Sons of Forest’da seyahatlerinizi hızlandırmanın bir yolu var. Terk edilmiş bir sığınakta bulunan 3B Yazıcıyı kullanarak bir Kızak (Sled) yapabilir ve arazide hızla yol alabilirsiniz. Dolayısıyla, seyahat sürenizi önemli ölçüde kısaltmak istiyorsanız, Sons of the Forest’ta Kızağı bulma ve kullanma hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Sons of Forest Kızak Nasıl Yapılır?

Sons of Forest’da bir Kızak yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey 3D Yazıcıyı bulmak. Adanın batı tarafında, okyanus ve karlı dağ manzarası arasında yer alan bir yeraltı sığınağında bulabilirsiniz. Bu işin kolay kısmı. Şimdi zor kısıma gelelim. Kızağı yapmak için 1.000 MP Yazıcı Reçinesine ihtiyacınız olacak ve bunun temin edilmesi biraz zaman alacak. 3D yazıcı odasında bir kısmını bulabilseniz de yeterli olmayacaktır. Öğeyi yapmak için gereken miktarın tamamını toplamak istiyorsanız çok şey toplamanız gerekecek. Çoğunlukla bunker kum ikmal kasalarında görülür, bu yüzden onları mümkün olduğunca toplamaya çalışın. 3D Yazıcı için detaylı bilgi arıyorsanız mutlaka buradaki rehberimize göz atın. https://oyunda.org/2023/03/sons-of-the-forest-3b-yazici-3d-printer-nerede-bulunur.html

Sons of the Forest’ta Kızak nasıl kullanılır?

Şimdi, Kızağınızı yaptınız ve muhtemelen onu nasıl kullanacağınızı merak ediyorsunuz. Belirli bir talimat olmasa da, Kızağı kullanmak oldukça basittir. Bununla birlikte, etrafta dolaşmanın harika bir yolu olmasına rağmen, kontroller biraz hantal olabileceğinden ve her zaman umduğunuz kadar iyi çalışmadığından, bunun için mükemmel konumu bulmak zor olabilir.

Önce bir yokuşun tepesine çıkın. Şimdi, kızağı kullanmak için sırt çantanızla etkileşime geçin ve kızağı donatmak için Sol Fare Düğmesini kullanın. Atlamanın ortasında hızlıca Sol Fare Düğmesine basın ve kızağa atlayıp otomatik olarak kaymaya başlayacaksınız. Düz araziye ulaştığınızda veya yokuş yeterince dik değilse, duracak ve otomatik olarak kızaktan ineceksiniz. Tekrar kullanmak istersen, daha önce yaptığın sırt çantasından alman gerekecek.

Kızağı kullanırken dikkatli olmalısınız. Yokuşun ne kadar dik olduğuna bağlı olarak oldukça hızlı olabilir. Yaralanmamak için hazırlıklı olmak ve kayalar ve ağaçlar gibi potansiyel tehlikelerden uzak durmak önemlidir. Pişman olup gereksiz hasar almaktansa güvende olmak daha iyidir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Ateş Çeşitleri