Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring: Founding Rain Of Stars Nerede Bulunur?

Founding Rain of Stars, düşmanlarınızın üzerine yukarıdan yıldız yağdıran güçlü bir AOE büyüsüdür; onu nerede bulacağınızı ve nasıl kullanacağınızı detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Elden Ring, oyunculara tek bir düşmana büyük miktarlarda hasar vermek veya birçok düşmana oldukça yüksek miktarda hasar vermek için çok çeşitli güçlü büyüler sunar. Farklı durumların üstesinden gelmek veya daha güçlü düşmanların direncini aşmak için çeşitli büyüler kullanmak önemlidir.

Açık dünyayı keşfederken, genellikle büyük düşman gruplarıyla karşılaşacaksınız, bu da AOE büyülerini keşfederken onları envanterinize almak harika seçenekler haline getiriyor. Karanlığın Yıldızları Astel’i bulup onunla savaşmak için zaman ayıranlar, artık onu kendi güçlü AOE saldırıları olarak kullanabilen Founding Rain Of Stars büyüsünü tanıyacaklar.

Founding Rain of Stars Nerede Bulunur?

Büyünün kendisi, Lands Between’ın kuzey dağlarında, Heretical Rise adlı küçük bir binada bulunuyor. Bu konuma ilk ulaştığınızda, ön kapı sihirle kapatılacak ve içeri girmek için karı takip etmenizi söyleyecektir. Heretical Rise’a girebilmek için uçurumun diğer tarafına gitmeniz gerekecek, bu en kolayı Freezing Lake Site of Grace’den başlarsanız.

Founding Rain Of Stars Elden Ring'te nerede bulunur harita

Bu lütuf bölgesinden kuzeye, şu anda bulunduğunuz yere doğru ilerleyin ve doğrudan Heretical Rise’ın karşısındaki dağ geçidinin yanına gidin. Dağın kayaları arasında Heretical Rise’a giden yapılandırılmış bir köprü göreceksiniz. Üzerinde durduğunuz köprü ile gideceğiniz bina arasında yürümek için görünmez bir köprü var ve köprünün nerede olduğunu bilmek için diğer oyuncuların mesajlarını ve ölüm işaretlerini görmek için çevrimiçi olmak çok yardımcı oluyor. Nerede yürümenin güvenli olup olmadığını sürekli kontrol etmek için önünüze yere doğru fırlatılabilecek basit bir nesne getirin. Heretical Rise’a girdikten sonra, en üst binada içinde büyü bulunan bir sandık bulmak için binadan sola ve yukarı doğru ilerleyin.

Founding Rain of Stars Nasıl Kullanılır?

Founding Rain Of Stars, ezberlemek için 52 zeka gerektiren, iki bellek yuvası kaplayan ve kullanımı 27 FP’ye mal olan güçlü bir büyüdür. Bu büyü, yukarıdan yağan ve büyü hasarı veren yıldızların kısa menzilli AOE etkisine neden olur. Bu büyünün ilk kullanımı ile yıldızların düşmeye başlaması arasında hafif bir gecikme vardır ve aynı anda yalnızca bir aktif kullanım gerçekleşebilir.

Founding Rain Of Stars nasıl kullanılır ekran görüntüsü elden ring

Bu büyünün menzili kısadır ve yalnızca yıldızların merkezini yakın bir düşmana hedefleyebilir. Hedefiniz çok uzaktaysa, yıldız düşüşünün merkezinin tekerleğin etrafında olmasına neden olur. Bu büyü, düşman gruplarıyla başa çıkmada mükemmeldir ve saldırıları yukarıdan gelir, bu da bir kalkan kullanarak düşmanların icabına kolayca bakmasını sağlar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Collapsing Stars Nerede Bulunur?