MinecraftRehberSandbox

Minecraft Legends’da Mob Limiti Nasıl Artırılır?

Daha fazla Mob almak ister misiniz? Minecraft Legends’ta Çete sınırının nasıl artırılacağına ilişkin rehberimizde size yol göstermeye çalışacağız.

Minecraft Legends’ta Mob Limitinizi nasıl artıracağınızı öğrenmek ister misiniz? Endişelenmeyin, çünkü yalnız değilsin. Minecraft Legends’ta kendi mob ordunuzu oluşturmak için çeşitli Mob türleri toplamalısınız. Ne yazık ki, mob ordunuzu genişletebilseniz de, mobların ortaya çıkması için maksimum sayıyı sınırlayan bir mob sınırı vardır. Endişelenmeyin, çünkü bu maksimum mob sınırını veya sınırını artırmanın da bir yolu var. Ancak bazı ön koşulların tamamlanmasını gerektirdiğinden, biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle, bununla ilgili her şeyi öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.

Minecraft Legends’ta Mob Limiti Nasıl Artırılır?

Well of Fate’de Development: Flames of Creation’ı üreterek veya inşa ederek Mob Limitini artırabilirsiniz. Bir seferde oluşturabileceğiniz çetelerin sayısını artırmak için bu iyileştirmeyi alabilirsiniz. Ayrıca, Minecraft Legends‘ta mob sınırınızı artırmak için Improvement: Large Flames of Creation’ı da alabilirsiniz. Ancak, Large Flames of Creation’ın daha fazla yer kaplayabileceğini unutmayın.

Minecraft legends içinden bir ekran görüntüsü çiçekler çimler ve bir tavşan diğer hayvanlar görünüyor

Daha fazla çete oluşturmak istiyorsanız, daha fazla kaynak harcayarak artı boyutlu Büyük İyileştirme elde edebilirsiniz. Ama Flames of Creation iyileştirmesi nasıl yaratılır? Öğrenmek için sonuna kadar okuyun.

Improvement: Large Flames of Creation Nasıl Alınır?

Kaynak harcayarak Flames of Creation iyileştirmesi elde edebilirsiniz. Standart iyileştirme, mob sayınızı 4 mob artırır. Large Flames of Creation, aynı anda 10 mobun ortaya çıkmasına izin verir. Bu nedenle, her iki iyileştirmeyi de oluşturmak ve işlemek için aşağıdaki gerekli kaynaklar şunlardır:

Improvement: Flames of Creation

  • 200 Stone
  • 200 Prismarine
  • 25 Gold

Improvement: Large Flames of Creation

  • 400 Stone
  • 400 Prismarine
  • 100 Gold

Flames of Creation’ı almanın yanı sıra, Banner İyileştirmesini de almanızı öneririz. Mob limitinizi artırmanın yanı sıra, ortaya çıkan moblarınızı kontrol etmek de aynı derecede önemlidir. Banner geliştirmesi, tüm çeteleri kontrol etmenizi sağlar. Bu iyileştirmeyi, bazı kaynaklar karşılığında Well of Fate’de inşa edebilirsiniz.

Improvement: Banner Tower oluşturmak için ihtiyacınız olan aşağıdaki gerekli kaynaklar şunlardır

  • 100 Stone
  • 100 Prismarine
  • 25 Gold

Minecraft Legends’ta Mob Limitinin nasıl artırılacağı hakkında kapsanan her şeyi bu yazıda sizler için derledik. Diğer Minecraft içeriklerine bakmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Cobblemon Modu Nasıl Kurulur?