Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Rol Oyunu

Fallout 76 Görselliği İyileştiren Bir Mod Yayınlandı

Fallout 76, 70.513 dokunun tamamını optimize eden 100 GB boyutunda 2K/4K Doku Paketi (Texture) modu aldı.

Performout 76 – Fancy 8 parça halinde gelir ve yaklaşık 145 GB boyutundadır. Evet, doğru okudunuz. Bu modun toplam boyutu 145 GB’dir. Ancak Performout 76 – Equilibrium adlı 2K versiyonu da var. Bu paketlerin her ikisi de 70513’ten fazla dokuyu optimize eder.

Mod yapımcısına göre, optimize edilmiş yeni dokular oyunun orijinal/vanilya dokularından yaratılıyor. Süslü paket, yapay zeka tarafından 4K’ya yükseltilen ve daha fazla ayrıntıya sahip olacak şekilde düzenlenmiş birçok doku içerir. Öte yandan Equilibrium paketi, bu optimize edilmiş dokuların çoğunlukla 2K versiyonlarına sahiptir.

Ne yazık ki, mod oluşturucu herhangi bir öncesi/sonrası karşılaştırma ekran görüntüsü paylaşmadı.Bu modun boyutu yaklaşık 10 GB olsaydı, çoğu PC oyuncusu gerçekten umursamazdı. Ancak, burada 100GB’tan bahsediyoruz. Bu yüzden, bu yeni dokuların zamanınıza ve bant genişliğinize değip değmeyeceğini gerçekten bilmiyorum.

Neyse ilgilenenler modu buradan veya buradan indirebilirler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Fallout 4 için yeni HD Doku Paketi, tüm zırh ve kıyafetleri elden geçiriyor

GTA 5

GTA 5'te Graveyard Killer Kimdir Ne Yapar?

ListeMinecraftRehberSandbox

Minecraft'a Yeni Bir Boyut Katan Modlar

HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir