MinecraftRehberSandbox

Minecraft Legends: Daha Fazla Kaynak Nasıl Taşınır?

Minecraft Legends’ta depolama kapasitenizi artırmanın ve daha fazla kaynak taşımanın tüm yollarını sizler içinde bu Minecraft Legends rehberimizde değerlendirdik.

Minecraft Legends, binalarınız ve savunma sistemleriniz için bir stratejik yerleşim oyunu olduğundan, kaynak kapasitesinin tükenmesi sorunu devam etmektedir. Bu kaynak depolama kapasitesinin, tek bir kaynaktan çok fazla çiftçilik yapmanızı önleyen küçük bir üst sınırı vardır. Elbette sinir bozucu ama oyun mekaniğinin bir parçası. Minecraft Legends’ta daha fazla kaynak taşımak için etrafından dolaşmanın bir yolu var.

Allay Depolama İyileştirmesi

minecraft legends allay depolama iyileştirmesi

Minecraft Legends’ta daha fazla kaynak taşımak için daha fazla depolama alanı elde etmek oldukça basit bir numaradır. Minecraft Legends’ta çeşitli kaynaklar için bunu yapmanın iki yolu vardır. İlk olarak, “İyileştirme Yöntemi”ni ele aldım. İyileştirmeler temel olarak Well Of Fate’in etrafına inşa edilmiş fiziksel yapılardır. Bu Kuleler, çeşitli yükseltme türleri sağlayarak oyununuzu önemli ölçüde geliştirir.

Well Of Fate noktasına geldiğinizde yapmanız gereken tek şey “Song Book” açmak. Song Book aracılığıyla, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli iyileştirmeler göreceksiniz. Odaklanmanız gereken şey, Minecraft Legends Carry daha fazla kaynaktaki ana gelişme olan “Allay Depolama” İyileştirmesidir. Bunu oluşturduktan sonra, depolama alanınız aşağıdaki şekillerde iyileşir:

  • Prismarine = 150+
  • Gold = 150+
  • Stone = 500+
  • Lapis = 150+
  • Wood = 500+

Allay Depolamanızı sürekli olarak yükseltmek için birden çok Allay Deposu oluşturabilirsiniz.

Gereksinimler

Bu kuleyi inşa etmek için gereken belirli gereksinimler vardır ve bunları çıkarmak ve Minecraft Legends’a girmek oldukça zor olabilir. Bunlar, Dizi Depolama İyileştirmesini oluşturmak için gerekli olan aşağıdaki gereksinimlerdir:

  • 100 Diamonds
  • 10 Gold
  • 100 Stones.

Altın, Minecraft Legends’ta oldukça nadir ve değerli bir kaynaktır. Bu iyileştirme kulesi için 10 tanesini kullanmak çok fazla gelebilir. Ancak bu, buna değmediği anlamına gelmez. Depolama kapasitenizi optimize ederek oyununuz büyük ölçüde iyileştirildiğinden, buna bu kadar altın harcamaya değer. Bu kadar Altın elde etmek için Minecraft Legends’taki Piglin Yapılarını ve Piglin Karakollarını yok etmeniz ve yağmalamanız gerekebilir. Üslerini yok etmek de bir seçenek.

Yükseltmeleri toplayın

Toplama Geliştirme Minecraft Legends

Bu, daha önce bahsettiğimiz ikinci yöntemdir. Ayrıca Minecraft Legends’ta daha fazla kaynak taşıyabilmeniz için depolama kapasitesini artırmak için harika bir yöntemdir. “Topla”, Well of Fate etrafında inşa edebileceğiniz başka bir iyileştirmedir. Bu, Allay Depolama İyileştirmesinden farklıdır. Bunda, her bir kaynak, ek +150 yığın değerinde kaynağa sahip olacak şekilde yükseltilebilir.

Bu da son derece faydalıdır çünkü yalnızca yükseltmeniz gereken kaynağı seçme olanağına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Altın gibi değerli kaynakları da kullanmak zorunda kalmazsınız. Minecraft Legends’ta kaynakları nasıl kullandığınızı dengelemelisiniz. Dezavantajı, bu İyileştirmeyi seçtiğiniz her belirli kaynak için oluşturmanız gerekmesidir, bu da malzemeleri ve alanı israf edebilir.

150’den fazla kaynağı istiflemeye devam etmek için birden fazla Toplama Kaynağı oluşturabilirsiniz.

Gereksinimler

Gereksinimler, kaynak açısından daha ucuz olduğu için onu Allay Depolama İyileştirmesi ile aynı seviyeye getiren şeydir. Yine de bir sorun var; Her bir Kaynak Toplama, inşa edilecek farklı türde malzemeler gerektirdiğinden, Toplama İyileştirme gereksinimi için belirlenmiş bir sayı yoktur.

Allay Storage’ın gereksinimleriyle karşılaştırıldığında, bunun inşa edilmesi çok daha az zaman alır çünkü Altın madenciliği gerçekten zor olabilir. Bunu, kapsamlı bir araştırmaya ihtiyaç duymadan Well Of Fate’in yanına inşa edebilirsiniz.

Artan Depolamanın Önemi

minecraft legends içinden bir ekran görüntüsü

Şimdi, elbette, Minecraft Legends’ta depolamayı artırmanın büyük bir önemi var. Yeni eklenen hayatta kalma dünyası, size sahip olmanız için çok düşük bir kaynak sınırı veriyor. Bu, köyünüz veya dünyanız için büyük şeyler yapmanızı engeller. Bunun nedeni, üzerinizde ne kadar çok kaynağa sahip olursanız, İmparatorluğu o kadar büyütebilmenizdir. Savunma sistemlerinizi geliştirebilir, Minecraft dünyanızı koruyabilir ve Pilgin bölgelerine yeterli takviye ile hücum edebilirsiniz.

Depolama Sınırlarınızı maksimuma çıkarmak, yalnızca ihtiyaç duymadığınız şeylere malzeme harcamanıza neden olur. Bu malzemeleri saklama yöntemi, kendi seçiminiz olan bir dünya yaratmanıza yardımcı olabilir. Karşınıza çıkan bu küçük sorunlar için endişelenmezseniz Minecraft Legends’tan daha çok keyif alacaksınız. Minecraft Legends’daki her önemli görev, baskın için müttefik çetelerini çağırmak gibi iyi bir başvuru kaynağına sahip olmanızı gerektirir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Legends Multiplayer Not Working Sorunu Nasıl Düzeltilir?