Genshin ImpactRehberRol Oyunu

Genshin Impact 3.7 Çıkış Tarihi, 3.7 Banner Sızıntıları

Genshin Impact 3.7 sürümü için Çıkış Tarihi, Banner, Yeni Karakterler ve Daha Fazlasına göz atın. Bunların çoğu tahmini bilgiler olup çoğunun da doğru çıktığını, geçmişteki tahminlerden anlayabiliyoruz. Yine de güncellemenin gelmesine daha vakit var yine de planlarda yenilik olabilir.

Pek çok Genshin Impact oyuncusu, çok sayıda sızıntı aracılığıyla 3.7 güncellemesinin çıkış tarihini ve banner, yeni karakterler vb. özelliklerini dört gözle bekliyor. Yeni güncelleme sizi de heyecanlandırıyorsa doğru yerdesiniz. En son güncelleme 3.6, Nahida ve Nilou gibi 5 yıldızlı karakterlerin tekrarlarını içeriyordu. Dahası, Iniquitous Baptist gibi güçlü bosslara da sahipti. Bu nedenle, oyuncuların yeni sürüm ve içinde neler olduğu konusunda neden şimdiden heyecanlı oldukları anlaşılabilir. Bu rehber, 3.7 sürümü hakkında bildiğimiz her şeyi içerir.

Genshin Impact Banner Sistemi Hakkında Bilgi

Genshin Impact 3.7 Çıkış Tarihi

Genshin Impact 3.7’nin resmi çıkış tarihi henüz belli değil, ancak güvenilir sızıntılar sayesinde oyuncular oyunun 24 Mayıs 2023’te çıkmasını bekleyebilirler. Güncelleme tarihleri tam olarak aşağıdadır. Türkiye, Avrupa ile güncelleme alacak.

Kuzey Amerika: 23 Mayıs 2023
Avrupa: 24 Mayıs 2023
Asya: 24 Mayıs 2023

genshin impact 3.7 güncellemesinde bannerda hangi karakterlerin olacağını gösteren bir sızıntı

HoYoverse, bir sonraki güncellemelerinin yayınlanması için altı haftalık bir döngüyü takip eder. Ayrıca güncellemeyi saat 06:00 Türkiye saatiyle yayınlıyorlar. Yani bir sonraki sürüm muhtemelen aynı zamanda yayınlanacak.

Genshin Impact 3.7 Yeni Karakterler ve Tekrar Bannerları

Genshin Impact için 3.7 Güncellemesinin dört yıldızlı yeni bir Dendro karakteri olan Kirara’yı içermesi bekleniyor. Inazuma bölgesinden bir ok kullanıcısı. Onun dışında, son sızıntılar aşağıdaki karakterlerin 3.7 güncellemesinde yeniden yayınlanan afişlere sahip olacağını gösteriyor:

  • Yoimiya
  • Alhaitham
  • Kazuha
  • Yae Miko

Bunlar, güvenilir bir Genshin Impact Twitch ortağı SipSipStefen’in spekülasyonlarıdır. Ancak, birçok oyuncu Alhaitham Banner’ın daha iki ay önce çıkış yapmasından bu yana geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyor. Yeni karakterlerin yanı sıra, 3.7 güncellemesinin yeni TCG kart olayını da öne çıkaracağı söyleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons Of The Forest Gece Görüş Gözlüğü Nasıl Alınır?