Hayatta KalmaRehber

Star Wars Jedi Survivor PC Hileleri

Sınırsız Sağlık, Hasar Çarpanı, Süper Zıplamalar, Star Wars Jedi: Survivor’da Hile Motorları ve Eğitmenler ile yapabileceklerinize birkaç örnektir.

Star Wars Jedi: Survivor’da Hile arayan oyunculara talihsiz bir haber geldi. Oyun yeni olduğu için eklenmiş herhangi bir hile yok. Ancak, internette god moduna girmenizi sağlayan birkaç Hile Motoru ve Eğitmen bulunmaktadır. Kesin olmak gerekirse, sınırsız Sağlık ve Dayanıklılık elde etmek, hasar çarpanı ayarlamak, süper sıçramalar gerçekleştirmek ve çok daha fazlasını yapmak için bazı 3. taraf uygulamaları kullanabilirsiniz. İşte bu Eğitmenler hakkında bilmeniz gereken her şey.

Star Wars Jedi Survivor Cheat Engines

İnternette arama yaparken, Star Wars Jedi Survivor için birkaç Cheat Engine & Trainer ile karşılaştık. En spesifik olarak, WeMod, Cheat Happens, Cheat Evolutions ve Plitch gibi isimler vardı. Tüm bu Hile Motorları, oyuna birkaç önemli değişiklik getiriyor. Referans olması için, işte hile motorları kurmanın getirdiği avantajlar.

star wars jedi survivor oyunu için hile motoru görüntüsü

Oyuncu

Sonsuz sağlık
Sonsuz Kuvvet
Sonsuz Blok Dayanıklılığı
Sonsuz Süper Sayaç
Görünmezlik
Oyuncu Zıplama Yüksekliği

İstatistikler

Deneyim Çarpanı
Hasar Çarpanı
Yetenek puanları
Mevcut Deneyim
Bir Sonraki Beceri Puanı için Gerekli Deneyim

Düşmanlar

Tek Vuruş Düşman Dayanıklılığını Boşaltır
Kolay Öldürme
Kolay Kalkan Kırma
Düşmanlar Saldırmaz

Yukarıda belirtilen faydalar, bu Eğitmenlerin Star Wars Jedi Survivor’da yapabileceklerinin sadece bir özetidir. Yukarıdaki 3. taraf Trainer uygulamalarından herhangi birini yükledikten sonra, size “beni oku” türünde bir dosya verilecektir. Değilse, hileleri etkinleştirmek için tüm varsayılan anahtarları öğrenmek için ilgili indirme sayfasına bakın.

Not – Oyunlarda Cheat Engines & Trainers kullanmak etik değildir. Ayrıca, her zaman kötü amaçlı yazılım riski olduğundan, bu tür yazılımları kullanmak PC’nize zarar verebilir. Bu nedenle, riski size ait olmak üzere Cheat Engines & Trainers kullanmanızı öneririz. Bu nedenle de herhangi bir indirme bağlantısı vermiyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Legends: Daha Fazla Kaynak Nasıl Taşınır?