Epic GamesKonsol

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Epic, PC mağazası için Epic Rewards adlı bir ödül programı başlattığını duyurdu. Kullanıcılar, bugünden itibaren Epic Games Store’da yaptıkları her uygun satın alma işlemi için ödül olarak %5 geri kazanabilir.

Tüm Epic Games hesabı sahipleri, bir satın alma işlemi yaptıklarında programa otomatik olarak kaydolur. Tüm oyunlar, uygulamalar, DLC ve sanal para birimi, V-Bucks dahil, %5 Epic Rewards’a sayılacaktır. Ancak ödüller, kullanıcıların ödül bakiyesine hemen eklenmez, ilgili satın alma işlemi tamamlandıktan 14 gün sonra eklenir.

Belirli abonelikler ayrıca ödül puanları kazanmaya uygundur. Bu yönü etkinleştirmek için kullanıcıların, Hesap Ayarlarına gidip Abonelikler sekmesine tıklayarak Epic Games Store Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin en son sürümünü kabul etmeleri gerekir.

epic games ödül sistemini gösterir ekran görüntüsü

Ödül puanları diğer indirimler ve kuponlarla birleştirilebilir, ancak eninde sonunda sona ereceklerini unutmayın. Bu sistemde kazanacağınız geri ödemeleri 25 ay içerisinde kullanmak zorundasınız.

Epic Games Store, platformu için oyun geliştiricilerin ve yayıncıların oyunlarını vitrinde yayınlamalarına olanak tanıyan en son kendi kendine yayınlama araçları da dahil olmak üzere yeni özellikler sunuyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRehberSteam

Steam FPS Sayacı Nasıl Açılır?

KonsolXbox

Xbox ve Microsoft, Windows'ta Hızlı Devam Özelliğini Aktif Edecek

KonsolXbox

Microsoft'un yerel bir Xbox el konsolu üzerinde çalıştığı söyleniyor

Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Daymare 1994 Çıkış Tarihi Duyuruldu ve Çıkışından Önce Bir Demo Yayınlandı