Epic GamesKonsol

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Epic, PC mağazası için Epic Rewards adlı bir ödül programı başlattığını duyurdu. Kullanıcılar, bugünden itibaren Epic Games Store’da yaptıkları her uygun satın alma işlemi için ödül olarak %5 geri kazanabilir.

Tüm Epic Games hesabı sahipleri, bir satın alma işlemi yaptıklarında programa otomatik olarak kaydolur. Tüm oyunlar, uygulamalar, DLC ve sanal para birimi, V-Bucks dahil, %5 Epic Rewards’a sayılacaktır. Ancak ödüller, kullanıcıların ödül bakiyesine hemen eklenmez, ilgili satın alma işlemi tamamlandıktan 14 gün sonra eklenir.

Belirli abonelikler ayrıca ödül puanları kazanmaya uygundur. Bu yönü etkinleştirmek için kullanıcıların, Hesap Ayarlarına gidip Abonelikler sekmesine tıklayarak Epic Games Store Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin en son sürümünü kabul etmeleri gerekir.

epic games ödül sistemini gösterir ekran görüntüsü

Ödül puanları diğer indirimler ve kuponlarla birleştirilebilir, ancak eninde sonunda sona ereceklerini unutmayın. Bu sistemde kazanacağınız geri ödemeleri 25 ay içerisinde kullanmak zorundasınız.

Epic Games Store, platformu için oyun geliştiricilerin ve yayıncıların oyunlarını vitrinde yayınlamalarına olanak tanıyan en son kendi kendine yayınlama araçları da dahil olmak üzere yeni özellikler sunuyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Epic GamesHaber

Marvel's Midnight Suns muhtemelen Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu olacak

HaberKonsolPlaystation

Sony'nin En Çok Kar Ettiren Konsolu

KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Epic GamesKonsolRehber

Epic Games'te Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons Of The Forest’un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler