RehberSimülasyon

Cities Skylines 2’de binalar nasıl döndürülür?

Cities Skylines 2 bina rotasyonu ve yolları verimli kullanma bu rehberimizde detaylı şekilde açıklanıyor. Lütfen bütün sayfaları kontrol etmeyi unutmayın.

Cities Skylines 2’de binaları nasıl döndüreceğinizi mi merak ediyorsunuz? Doğal olarak, bir şehir kurma oyunu oynuyorsanız bina yerleşimi çok önemlidir; ne pahasına olursa olsun garip açılardan ve yolsuz hastanelerden kaçınmanız gerekir. Cities Skylines 2’nin rotasyon sistemi ilk başta biraz karmaşık görünebileceğinden, binaları nasıl döndüreceğinizi (fare veya kumanda ile), yol yakalamayı nasıl etkinleştireceğinizi ve yanlış yerleşimi nasıl düzelteceğinizi açıklayacağız.

İster okul, ister hastane, ister kavşak yerleştiriyor olun, Cities Skylines 2’de binaları nasıl döndüreceğinizi burada bulabilirsiniz.

Cities Skylines 2'de binalar nasıl döndürülür

Daha geniş kapsamlı yardım arıyorsanız, size rehberlik edecek bazı Cities Skylines 2 ipuçlarımız ve Cities Skylines 2 geliştirme düğümlerine bir bakışımız var.

PC Oyuncuları İçin Bina Döndürme

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cities: Skylines Airports İçin Yeni Bir DLC Duyuruldu