RehberSimülasyon

Cities Skylines 2’de binalar nasıl döndürülür?

Cities Skylines 2 bina rotasyonu ve yolları verimli kullanma bu rehberimizde detaylı şekilde açıklanıyor. Lütfen bütün sayfaları kontrol etmeyi unutmayın.

Cities Skylines 2’de binaları nasıl döndüreceğinizi mi merak ediyorsunuz? Doğal olarak, bir şehir kurma oyunu oynuyorsanız bina yerleşimi çok önemlidir; ne pahasına olursa olsun garip açılardan ve yolsuz hastanelerden kaçınmanız gerekir. Cities Skylines 2’nin rotasyon sistemi ilk başta biraz karmaşık görünebileceğinden, binaları nasıl döndüreceğinizi (fare veya kumanda ile), yol yakalamayı nasıl etkinleştireceğinizi ve yanlış yerleşimi nasıl düzelteceğinizi açıklayacağız.

İster okul, ister hastane, ister kavşak yerleştiriyor olun, Cities Skylines 2’de binaları nasıl döndüreceğinizi burada bulabilirsiniz.

Cities Skylines 2'de binalar nasıl döndürülür

Daha geniş kapsamlı yardım arıyorsanız, size rehberlik edecek bazı Cities Skylines 2 ipuçlarımız ve Cities Skylines 2 geliştirme düğümlerine bir bakışımız var.

PC Oyuncuları İçin Bina Döndürme

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor