AksiyonMacera

Marvel’s Spider-Man 2 Marko’s Memories nerede bulunur?

Spider-Man 2’de aşağıdaki konumlarda Kum Minyonlarını yenerek Hafıza Kristallerini toplayın

Spider-Man 2 Marko’nun Anıları oyunda tanıştığınız ilk şeylerden biridir, çünkü hikayeye açılış Surface Tension görevinde New York City’de yolunu kesen Flint Marko – diğer adıyla Sandman – ile savaşarak başlarsınız. Bu, doğrudan Marvel’s Spider-Man 2’deki One Thing At A Time görevine götürür, bu da ilk Hafıza Kristalini elde etmeniz ve bu kazançlı koleksiyonları açmanızla sonuçlanır – bulunan her ek kristal için 400 XP ve beş Şehir Jetonu alırsınız, kırık anıları bir araya getirdiğinizde Kum Taneleri Kupasının yanı sıra son 2.000 XP ve 20 Şehir Jetonu bonusu alırsınız. Bu jetonlar Spider-Man 2 becerilerinin, yeteneklerinin, aletlerinin ve kostüm teknolojisinin yanı sıra Spider-Man 2 kostümlerinin kilidini açmak için çok kullanışlıdır.

Kalan Spider-Man 2 Hafıza Kristallerini toplamak ve Marko’nun düşüncelerini bir araya getirmek için her birinin yerini bulmanız ve ardından kristali kırıp parçayı toplamadan önce alanı temizlemek için Kum Minyonları dalgalarını yenmeniz gerekir. Menüdeki Koleksiyonlar sekmesine giderek ilerlemenizi takip edebilir ve Marko’dan gelen mesajları tekrar ziyaret edebilirsiniz. Bu ekstra görevi tamamlamak istiyorsanız, Spider-Man 2’de Marko’nun tüm Anılarını nerede bulacağınızı burada bulabilirsiniz.

Spider-Man 2 Marko’nun Anıları konumları

Spider-Man 2'de Marko'nun Anıları Gösterir Harita

Spider-Man 2’de toplam 14 Marko’nun Hatırası bulunmaktadır ve bunların yerlerini yukarıdaki haritada işaretledim. İlk Hafıza Kristalini açılış hikâyesi görevlerinin bir parçası olarak otomatik olarak topladığınızı ve son Marko’nun Hafızası görevinin kilidinin ancak diğerlerinin hepsini tamamladıktan sonra açıldığını unutmayın. Bir alanın etrafında dönen bir kum bulutu görürseniz Marko’nun Anıları’nın yerlerini tespit edebilirsiniz ve yeterince yaklaştığınızda haritanızda da işaretlenirler.

Spider-Man 2’de Marko’nun Anıları için Hatırla görevi nasıl tamamlanır?

Remember, Spider-Man 2’deki son Marko’s Memories görevi ve diğerlerinden biraz farklı işliyor. Bir şehir bölgesini tozlu örtüsünden temizlemek için kızgın Kum Minyonları sürüsünü yenmek yerine, son dövüş için yeni bir ortama ışınlanıyorsunuz. İlk bölümde bir ışık topunu takip etmeniz gerekiyor ve nedense bir sonraki alana ulaşmak için arazideki açıklıktan geçmeyi çok zor buldum, bu yüzden kendinizi yukarı doğru sallamak için yakınlarda bir bağlantı noktası bulmaya çalışın.

Spider-Man 2'de Marko'nun Anıları için Hatırla görevi nasıl tamamlanır

Daha sonra, kalan son Hafıza Kristalini koruyan dikenleri ona nesneler fırlatarak kırmanız gerekiyor. Bunu yapmaya başladığınızda Kum Minyonları tarafından saldırıya uğrayacaksınız, ancak nesneleri atmaya devam ederken onları görmezden gelmeli / atlatmalısınız, çünkü sivri uçların tümü yok edilene kadar gelmeyi bırakmayacaklar. Elde ettiğiniz son Hafıza Kristali ile onları bir heykel haline getirebilir ve ardından bu yan hikayeyi tamamlamak için Marko’nun kızı Keemia’ya teslim edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel’s Spider-Man 2’yi bitirmek ne kadar sürecek?