AksiyonMacera

Marvel’s Spider-Man 2’de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Örümcek Adam 2’de Siyah Giysiyi ve Venom Simbiyotunun tüm güçlerini nasıl geri alabilirsiniz?

Marvel’s Spider-Man 2’de Simbiyot güçlerini geri alabilir miyim diye soruyorsanız, hiç şüphesiz ana hikayenin belirli bir noktasında Siyah Giysi ve Venom Simbiyot güçlerini ve yeteneklerini kullandınız ve bunlara tekrar erişip erişemeyeceğinizi merak ediyorsunuz. Çizgi romanlardan edindiğiniz Örümcek Adam bilgisine bağlı olarak, ortakyaşam bulaşmasının geçici olduğunu ve bir şeyleri kalıcı olarak değiştirmediğini biliyor olabilirsiniz, peki bu Marvel’s Spider-Man 2’de sadece tek seferlik bir anlaşma olduğu anlamına mı geliyor? Siyah kostümü ve o yapışkan süper güçleri geri kazanıp kazanamayacağınızı öğrenmek için Örümcek Adam 2’de zehir ortakyaşamını nasıl geri kazanacağınızı öğrenin.

Uyarı: Örümcek Adam 2’nin konusu hakkında bazı spoilerlar içermektedir.

Örümcek Adam 2’de Venom Ortakyaşamını ve Siyah Giysiyi geri alabilir misiniz?

Evet, Marvel’s Spider-Man 2’de Siyah Giysi ve Sembiyot Güçlerini kaybettikten sonra geri alabilirsiniz – ancak bir süre için değil ve bir paket olarak gelmiyorlar. En az spoiler vererek açıklayacağız, ancak neler olacağı hakkında en azından birkaç bilgi olmadan bunu tartışamazsınız.

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Simbiyot Güçleri: Sembiyot ile ilişkili tüm güçler, beceriler ve yetenekler, hikayede yeterince ilerlediğinizde – özellikle “Set Things Right” mağaza görevinde – erişilebilir olacak ve kilidi açılacak. Bu noktada siyah giysiyi geri alamayacaksınız, ancak onun tüm etkilerine sahip olacaksınız.

Siyah Giysi/Venom Simbiyot: Ana senaryoyu tamamladıktan sonra, artık tüm Örümcek Adam 2 kostümlerini toplama yolunun bir parçası olarak, hem Siyah Kostümün hem de daha korkunç görünümlü Simbiyot Kostümün kozmetik yönünü istediğiniz noktada yeniden donatabileceksiniz. Bunlar bu noktada herhangi bir yeteneğe bağlı değildir, bu nedenle istediğiniz zaman kuşanmaktan veya kuşanmaktan çekinmeyin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Spider-Man 2: Zorluğu Değiştirebilir misiniz? Nasıl Değiştirirsiniz? Zorluk Kupaları Etkiliyor mu?