AksiyonMacera

Marvel’s Spider-Man 2’de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Örümcek Adam 2’de Siyah Giysiyi ve Venom Simbiyotunun tüm güçlerini nasıl geri alabilirsiniz?

Marvel’s Spider-Man 2’de Simbiyot güçlerini geri alabilir miyim diye soruyorsanız, hiç şüphesiz ana hikayenin belirli bir noktasında Siyah Giysi ve Venom Simbiyot güçlerini ve yeteneklerini kullandınız ve bunlara tekrar erişip erişemeyeceğinizi merak ediyorsunuz. Çizgi romanlardan edindiğiniz Örümcek Adam bilgisine bağlı olarak, ortakyaşam bulaşmasının geçici olduğunu ve bir şeyleri kalıcı olarak değiştirmediğini biliyor olabilirsiniz, peki bu Marvel’s Spider-Man 2’de sadece tek seferlik bir anlaşma olduğu anlamına mı geliyor? Siyah kostümü ve o yapışkan süper güçleri geri kazanıp kazanamayacağınızı öğrenmek için Örümcek Adam 2’de zehir ortakyaşamını nasıl geri kazanacağınızı öğrenin.

Uyarı: Örümcek Adam 2’nin konusu hakkında bazı spoilerlar içermektedir.

Örümcek Adam 2’de Venom Ortakyaşamını ve Siyah Giysiyi geri alabilir misiniz?

Evet, Marvel’s Spider-Man 2’de Siyah Giysi ve Sembiyot Güçlerini kaybettikten sonra geri alabilirsiniz – ancak bir süre için değil ve bir paket olarak gelmiyorlar. En az spoiler vererek açıklayacağız, ancak neler olacağı hakkında en azından birkaç bilgi olmadan bunu tartışamazsınız.

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Simbiyot Güçleri: Sembiyot ile ilişkili tüm güçler, beceriler ve yetenekler, hikayede yeterince ilerlediğinizde – özellikle “Set Things Right” mağaza görevinde – erişilebilir olacak ve kilidi açılacak. Bu noktada siyah giysiyi geri alamayacaksınız, ancak onun tüm etkilerine sahip olacaksınız.

Siyah Giysi/Venom Simbiyot: Ana senaryoyu tamamladıktan sonra, artık tüm Örümcek Adam 2 kostümlerini toplama yolunun bir parçası olarak, hem Siyah Kostümün hem de daha korkunç görünümlü Simbiyot Kostümün kozmetik yönünü istediğiniz noktada yeniden donatabileceksiniz. Bunlar bu noktada herhangi bir yeteneğe bağlı değildir, bu nedenle istediğiniz zaman kuşanmaktan veya kuşanmaktan çekinmeyin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Spider-Man 2: Zorluğu Değiştirebilir misiniz? Nasıl Değiştirirsiniz? Zorluk Kupaları Etkiliyor mu?