ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Bu listemizde duruma göre, herhangi bir platformda (Android, PC, iOS) hepsinde ya da birinde, oynayabileceğiniz ticaret simülasyon oyunlarını sizler için listeledik. Oyunları seçerken bir çok kritere göre listemizi tamamladık. Oyun içeriğinden görüntü kalitesine ve de basit oluşuna kadar bir çok kritere göre değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz.

Ticaret simülatörleri oldukça ilgi çekici oyunlar olabiliyor. Umarım listemizi beğenirsiniz. Listede 5 oyun bulunuyor ve 5. sıradan başlıyoruz. Eğer en iyisi bakımından sizin sıralamanız farklıysa, Ticaret simülatörü bu oyun listemizin altına yorumlar kısmında fikirlerinizden bahsedebilirsiniz. Bunun yanında listede yer alması gerektiğini düşündüğünüz oyunları da merakla bekliyoruz.

Şimdi gelelim Ticaret simülatörü oyun listemize, Lİstemizin tamamını kontrol etmek için sayfalar arasında geçiş yapmayı unutmayın. İlk oyunumuz bir sonraki sayfamızda…

Holy Potatoes! A Weapon Shop?!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberSimülasyon

Cities: Skylines 2'nin Yeni Yaması Ekonomiyi Düzeltecek Ancak...

RehberSimülasyon

Cities: Skylines 2 FPS Nasıl Artırılır?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Dinazor Oyunları (Liste)