AksiyonMacera

Marvel’s Spider-Man 2’yi bitirmek ne kadar sürecek?

Hem hikaye hem de yan içerikler dahil olmak üzere Örümcek Adam 2’nin tam uzunluğu

Marvel’s Spider-Man 2’nin ne kadar uzun olduğu sorulması gereken önemli bir sorudur, çünkü ne kadar içerik alacağınızı bilirseniz satın alma kararınızı vermenize yardımcı olabilir ve her şeyi görmek istiyorsanız ne kadar zaman ayırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bu sefer iki kat süper kahramanınız olsa da, bu iki kat oyun olduğu anlamına gelmiyor ve Spider-Man 2’nin uzunluğu, sadece hikayeye odaklanmanıza veya %100 tamamlayıcı bir oyun için çalışmanıza bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Oyunu bitirdikten sonra, oyunun ne kadar hızlı geçtiğine biraz şaşırdım, ancak bu mutlaka kötü bir şey değil. Marvel’s Spider-Man 2’yi bitirmenin ne kadar sürdüğünü öğrenmek istiyorsanız, işte ham saat cinsinden bilmeniz gereken her şey.

Marvel's Spider-Man 2'yi bitirmek ne kadar sürecek

Spider-Man 2’yi bitirmek ne kadar sürer?

Marvel’s Spider-Man 2’yi bitirmek, hedeflediğiniz oynanışa bağlı olarak aşağıdaki kadar zaman alacaktır:

Standart oyun: 15-18 saat
Sadece hikaye: 12-15 saat
100 tamamlanma: 24-28 saat

Geçmişe bakıldığında, Marvel’s Spider-Man 2 bazılarının beklediğinden daha kısa, daha atıştırmalık bir oyun olabilir, özellikle de bugünlerde birçok AAA oyunun en az 50 saati rahatça aştığı düşünüldüğünde. Bu, Spider-Man 2 Spider Bots ve Spider-Man 2 Mysterium’lar gibi üstesinden gelinmesi gereken çok sayıda koleksiyon ve yan görev mücadelesi içeren tek bir oyun için bile geçerli. Yine de, Spider-Man 2 new game plus olmadan da oyun oldukça tekrar oynanabilir görünüyor, çünkü ilk kez yendiğinizde yeni bir zorluk seviyesi olan “Ultimate” kilidini açabilirsiniz, bu da oyuncuların becerilerini ve yeteneklerini almalarına ve bunları çok daha tehlikeli bir zorluk seviyesine uygulamalarına olanak tanır.

Bununla birlikte, sadece hikaye ve birkaç yan görev ve koleksiyon gibi düşük seviyeli olmadığınızdan emin olmak için biraz ekstra içerik için içindeyseniz, belki de şehirde bir süre sadece vibing yapmak için sallanıyorsanız, muhtemelen 20 saatten önce bitirmiş olacaksınız. Kuşkusuz, zorluk ve oyuncu beceri seviyesi burada etkilidir – Spider-Man 2 birkaç zorluk artışına sahiptir ve genellikle seleflerinin rahat güç fantezilerinden biraz daha zordur – ancak rahat ettiğiniz bir seviyeye getirmek için ayarlarda her zaman zorluğu ayarlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Spider-Man: Miles Morales Bu Sene PS5 İçin Çıkıyor