RehberStranded Deep

Stranded Deep: İshal Nasıl Geçer?

Bu hızlı kılavuz, Stranded Deep’teki ishal durum etkisini iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Stranded Deep’te ishal olmanız mümkün ve şimdi size, bu hastalığı nasıl tedavi edeceğinizden bahsedeceğiz. İshal, Stranded Deep’te sıvılarınızı kimsenin umurunda değilmiş gibi tüketen sıkıntılı bir durum etkisidir ve ne yiyip içtiğinize dikkat etmezseniz sizi kolayca öldürebilir. Bu kılavuz, Stranded Deep’te ishali nasıl tedavi edeceğinizi ve gelecekte bundan nasıl kaçınacağınızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

Stranded Deep’te zehri iyileştirmenin cevabı ishalle başa çıkmaktan daha basit olsa da, bundan tamamen kaçınmak ve bir daha asla acı çekmemek için kullanabileceğiniz birkaç temel ipucu vardır.

Stranded Deep’te İshal Nasıl İyileştirilir?

Öncelikle, Stranded Deep’te ishale neyin neden olduğunu bilmeniz gerekir. Çok fazla yemekten kaçınmanız gereken yiyecek türlerimiz var:

  • Hindistan Cevizi Sütü
  • Hindistan Cevizi Kabuğu
  • Yumurtalar
  • Patates

stranded deep ishal nasıl tedavi edilir_1920_1080

Hindistan cevizleri her yerde olduğundan, çok fazla kabuk yemek veya çok fazla süt içmek gibi bir hata yapmak istenmeyen durum etkisini kolayca tetikleyecektir. Bu yüzden asla bir seferde birden fazla hindistan cevizi içmeyin ve asla aynı anda ikiden fazla kabuk yemeyin.

Aynı şey yumurta ve patates için de geçerlidir, ancak bunları daha büyük miktarlarda elde etmek daha zor olabilir. Ancak bir kerede ikiden fazla yumurta veya patates yerseniz, bu sizin için iyi değildir. Bu ürünleri 10 saat sonra tekrar güvenle tüketebilirsiniz. Yeterince uzun süre bekleyemediyseniz, büyük bir vücut suyu kaybı ve susuzluktan olası bir ölüm yaşayabilirsiniz.

İshali iyileştirmenin tek yolu bu gıdaları tüketmeyi bırakmak ve en az bir saat beklemektir. Bu kadar uzun süre beklemeyi başardıysanız, durum etkisi otomatik olarak ortadan kalkacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep’e Online Co-op Modu Ekleniyor