Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

Age of Empires IV çok kısa bir süre önce piyasaya sürüldü ve meta her geçen gün gelişiyor. Oyun inanılmaz ve aralarından seçim yapabileceğiniz sadece sekiz uygarlık olmasına rağmen önceki bölümlerden çok güzel bir tazeleme. Bu AoE 4 uygarlıklarının her biri özel birimler, bonuslar, teknolojiler ve onları daha da güçlü kılmak için bir dizi birim yükseltmesine odaklanma sunuyor. Örneğin, İngilizler Longbowmen ile okçulukta üstünlük sağlarken, Delhi Sultanlığı temel birimleri olarak Savaş Fillerine daha fazla odaklanıyor. Bazı medeniyetler diğerlerinden daha güçlüdür, özellikle de yeni başlayan oyuncular ve Age of Empires 4’e yeni başlayanlar için. Bu AoE4 Kademe Listesinde, oyunda bulunan her bir ırkın üzerinden geçeceğiz ve yüzlerce merdiven oyununa ve son profesyonel turnuvaya (Genesis) dayanarak en güçlü AoE4 Civs’i belirleyeceğiz. Liste çoğunlukla kara haritalarına dayanmaktadır, kendinizi bir su haritasında bulursanız sadece Fransızlarla gidin ve iyi olacaksınız.

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

S Seviyesi – Aşırı Güçlü. Son yamada inanılmaz olan Age of Empires 4 Medeniyetleri ve bunlar çoğunlukla profesyonel oyuncu maçları sırasında yasaklandı çünkü ne kadar güçlüler. Oyunlarınızın çoğunu kazanmak istiyorsanız bu medeniyetlerden herhangi biri harika bir seçimdir.

Age_Of_Empires_4 En İyi Irklar

A Seviyesi – Güçlü. Age of Empires 4 Medeniyetleri çok popülerdir ve özellikle dereceli oyunlarda diğer rakiplere karşı size avantaj sağlayacaktır. Bu Medeniyetler güçlüdür ve yeni başlayanlar için çok uygundur çünkü AoE 4 başlangıçta yeni oyuncular için zor olabilir.

B Seviyesi – Dengeli. Dengeli olan Age of Empires 4 Medeniyetleri. Bu ırklar, oyunu oynamaktan zevk aldığınız ve acele etmeye ve kazanmaya odaklanmadığınız sıradan bir oyun için uygun olacaktır. Yine de, iyi ellerde bunlardan herhangi biri zafer kazanmak için fazlasıyla yeterli olacaktır.

C Seviyesi – Güçsüz. Age of Empires 4 Medeniyetleri oynaması zor ve kazanmak istiyorsanız buna değmez. Bu Medeniyetler, A ve B kademelerindeki herhangi bir ırk tarafından ezilecektir.

S Kademe En İyisi

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama