RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked’da Nasıl Balık Tutulur ve Olta Nasıl Bulunur?

Rol yapma oyunu balık tutma olmadan ne olurdu? Hiçbir şey. No Rest for the Wicked size bu eğlenceli aktiviteye katılma ve pişirebileceğiniz balıklarla ödüllendirilme fırsatı sunuyor. İşte No Rest for the Wicked’da Balıkçı Olta Nasıl Bulunur ve Nasıl Balık Tutulur?

No Rest for the Wicked’da Balıkçı Olta Nasıl Bulunur?

Balıkçı Olta oyunun başlarında bulabileceğiniz ilk eşyalardan biridir. Ben kendi oltamı başlangıç konumumun solunda (batısında) (gemideki öğreticiden sonra) buldum. Kıyıdadır, tam olarak ilk Cerim Fısıltıları kulesinin altındadır.

İşte harita üzerindeki konumu:

İşte oyun içindeki konum. Çam Balıkçı Olta’sı bir cesedin yanında bırakılmış. Aşağıdaki ekran görüntüsünde bunu karakterimin hemen altında ve ekranımın sol kenarındaki alma mesajıyla birlikte görebilirsiniz:

Ve şimdi bu oltayı olması gereken yere, açık denizlere götürme zamanı. Muhtemelen bu oyunda nasıl balık tutulacağını merak ediyorsunuz.

No Rest for the Wicked’da Nasıl Balık Tutulur?

No Rest for the Wicked’da balık tutmak aslında oldukça kolay. Öncelikle Balıkçı Oltanızı donatmanız gerekiyor. Bunu yapmak için envanterinizi açın ve Balıkçı Oltanızı kazma ile işaretlenmiş eşya yuvalarına sürükleyin.

Bundan sonra, denizin kıyısına yürüyün. Balık tutulabilecek bir yer varsa, ekranınızın üst kısmında Etkileşim düğmesine basmanızı isteyen bir uyarı göreceksiniz. Balıkların saklandığı yerleri bulmak için deniz yüzeyindeki baloncukları ve/veya sudan dışarı fırlayan balıkları arayın.

İplik hareket etmeye başladığında (yem su yüzeyinin altına indiğinde) Etkileşim düğmesine basın. Bu işlem basittiği için özel bir yem veya balık mamasına ihtiyacınız yok.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
No Rest for the Wicked’da Evi Dekore Etme