HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man’s Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

No Man’s Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor, sadece kum solucanları ve hayalet gemiler hariç Mağaza veya kısayollar olmaması da yeni bir hayatta kalma mücadelesi anlamına geliyor

Doldurulacak neredeyse sonsuz bir evrene sahip No Man’s Sky’da, geliştirici Hello Games son sekiz yılda oyunculara sunabileceği her şeyi eklemekle görevlendirilmiş gibiydi ve bilimkurgu keşif oyununun piyasaya sürülmesinden sekiz yıl sonra bile hala yeni özellikler ve modlar eklemeyi başarıyor. Ancak yaklaşan Adrift güncellemesi, genişleyen evreni siz, geminiz ve ziyaret edilecek gezegenler dışında neredeyse her şeyden arındırarak işleri kökten değiştirecek.

Gelen keşif gezisi, oyuncunun geniş bir galaksiyi keşfetmek için yalnız bırakıldığı ön satış öncesi No Man’s Sky’dan ilham alıyor gibi görünüyor. Adrift, kum solucanları ve şeytan yumurtaları dışında tüm diğer yaşam formlarını oyundan kaldırarak, yalnız bir galaksi gezgini olma hissini yeniden yaratacak. Bu aynı zamanda yeni bir hayatta kalma testi sunuyor, çünkü yardım isteyebileceğiniz NPC’ler olmayacak – mağaza bile yok. Ticaret ve diğer yardımlar da yok.

Hello Games duyuru yazısında “Oyunun şu anki haliyle çok sevdiğimiz şeyler var, ancak piyasaya sürüldüğünde evrende ne kadar yalnız hissettiğinizde benzersiz bir şey vardı” diye yazdı.

Uçurumda yalnız olma hissini artıran şey, kırık ve terk edilmiş binaların, diğer gezginlerin mezarlarının varlığı ve yeni hayalet fırkateynlerin eklenmesi. Siz de kendiniz dolaşmak için tıknaz Iron Vulture kargo gemisiyle yeni bir gemiye sahip olacaksınız. Bu da, son güncelleme Orbital’da getirilen yeni özelleştirme seçenekleri anlamına geliyor.

Yalnızca mücadeleden sağ çıkmak size yeni ödüller kazandıracak. Bunlar arasında bir koşuşturan refakatçi, geminiz ve hem Quicksilver Sentezi Refakatçisi aracılığıyla tüm kayıtlı oyunlarınızda kullanılabilen Iron Vulture ve hayalet fırkateyn için gizlilik boyası yer alıyor. Adrift keşif gezisi yaklaşık yedi hafta sürecek ve bu süre boyunca Uzay Anomalisindeki Sefer Terminali aracılığıyla (veya normal kayda dönüştürebileceğiniz yeni bir kayıtta başlayarak) deneyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Outlaws Hakkında Merak Ettikleriniz