AksiyonMacera

Skull and Bones 30 Mayıs – 6 Haziran Tarihleri Arasında Ücretsiz

Deneme için ön yükleme bugün Türkiye saatiyle 19:00 itibariyle başlayacak ve ücretsiz deneme boyunca kaydettiğiniz ilerlemeniz oyunu satın alındığınızda oyununza aktarılabilecek.

Ubisoft Singapore’un uzun zamandır geliştirilmekte olan ve çok popülerleşemeyen Skull and Bones oyunu, bugün ikinci Sezona başlayacak. Sezon 2’de, Compagnie Royale güçleriyle birlikte oyuncu da dahil olmak üzere korsanlarla savaşmak için Hubac İkizleri yer alıyor. Ancak, belki de daha önemli olarak, bu hafta canlı servis oyunu için yeni bir ücretsiz denemenin başlangıcı.

30 Mayıs’ta başlayıp 6 Haziran’da sona erecek olan oyun, tüm platformlardaki oyuncular için ücretsiz. Hatta ilerleme aktarımını bile destekliyor, böylece deneme bittikten sonra oyunu satın alabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. 2. Sezon ile ilgileniyorsanız ve içeriğine göz atmak istiyorsanız, bu iyi bir yol. Ön yükleme bugün saat 19’da başlıyor.

Skull and Bones, Xbox Series X/S, PS5 ve PC için kullanılabilir. Yıllara yayılan gecikmelere ve bildirildiğine göre devasa bir bütçeye rağmen, lansmanda bir milyondan az oyuncunun (ilk ücretsiz denemeye katılanlar dahil) olduğu söyleniyor. Yine de Ubisoft, tarihindeki en yüksek ikinci oyuncu etkileşimini yaşadığını söylüyor.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs’ta, Programda Neler Var?