RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked’da Stat Puanlarını Sıfırlama

No Rest for the Wicked’da Yeniden Puan Dağıtma

Stat puanlarınızı boşa harcadığınızı düşünüyorsanız endişelenmeyin, No Rest for the Wicked’da yeniden puan dağıtıp dağıtamayacağınızın cevabını veriyoruz.

No Rest for the Wicked’da nasıl yeniden puan dağıtılır? Bu zorlu ARPG’de seviye atladığınızda istatistiklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. İstatistikleriniz hangi ekipmanı kullanabileceğinizi ve hangi sınıfı oluşturabileceğinizi belirler. İstatistiklerinizi yanlış kategorilere yatırırsanız, kendinizi güçlü bir build’in dışında bırakabilirsiniz.

No Rest for the Wicked’ın erken aşamasında, ilk stat setiniz envanterinizdeki eşyalara göre neredeyse sizin için belirlenir. Bununla birlikte, en sevdiğiniz sınıf için mümkün olan en iyi build’i oluşturmak istiyorsanız, bu RPG oyununda herhangi bir puanı boşa harcamamız gerekiyor. İşte No Rest for the Wicked’da yeniden puan dağıtıp dağıtamayacağınız hakkında en son bilgiler.

No Rest for the Wicked’da yeniden puan dağıtabilir misiniz?

Evet, No Rest for the Wicked’da yeniden puan dağıtabilirsiniz. Atribut puanlarınızı yeniden dağıtmak için Cerim Crucible Atriumunda bulunan heykeli inceleyin. Ancak bu mekaniğin size her geri alınan atribut puanı başına bir Fallen Ember’e mal olacağını unutmayın, dolayısıyla seviyeniz ne kadar yüksekse harcamanız gereken Fallen Ember sayısı da o kadar artacaktır.

No Rest for the Wicked'da yeniden puan dağıtabilir misiniz

Yeniden puan dağıtma özelliği, bir dizi önemli performans güncelleştirmesi, yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve çok daha fazlasına ek olarak 23 Mayıs’taki Early Access Patch 2’de eklendi. (Türkçe yama notlarını buradan okuyabilirsiniz) Soulslike oyunun hayranları lansmanından bu yana bu özelliği talep ediyorlardı ve artık elde edilmesi çok da zor olmayan Fallen Ember’ler karşılığında kullanılabiliyor.

No Rest for the Wicked’daki en popüler build’lerin çoğu büyük ölçüde aynıdır ve daha fazla hasar vermek için Güce geçmeden önce öncelikle Can, Dayanıklılık ve Ekipman Yükü’ne odaklanır. Oyun erken erişimden çıkmaya hazır olduğunda bunun değişmesini bekliyoruz, ancak bu uzun bir zaman alabilir.

No Rest for the Wicked’da yeniden puan dağıtma hakkında bilmeniz gereken her şey bu, ancak bu bilgiler gelecekte değişirse bu rehberi güncelleştireceğimiz için takipte kalın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
No Rest For The Wicked’da Para Kasma Açığı Keşfedildi