God of War Dizisind...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
God of War Dizisinde Kratos'u Canlandırması Muhtemel 5 Aktör

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Reactions
532 Görüntüleme
Selvi
(@selvi)
Üye Admin
Katılım : 5 yıl önce
Gönderiler: 39
Konu başlatıcı  

God of War serisinin Amazon tarafından resmi olarak duyurulmasından sonra, insanlar şimdiden bu sevilen serinin ana kahramanı Kratos rolü için kimin mükemmel olabileceği konusunda spekülasyon yapmaya başladılar. Yeni God of War dizisi dün Amazon Prime tarafından onaylandı ve bu devasa projede çalışacak yazarları, yapımcıları, yönetmenleri ve diğer ekip üyelerini zaten biliyoruz ama oyuncuları bilmiyoruz. Serinin takipçileri özellikle Kratos'u kimin oynayacağıyla ilgileniyor.

Kişiliği, benzersiz ses özellikleri ve tabii ki fiziksel görünümü göz önüne alındığında, Kratos rolünü üstlenmek dünyanın en iyi aktörleri için bile zor olabilir. Daha dizinin resmi duyurusu yapılmadan hayranlar arasında bazı isimler tartışılırken, şimdi spekülasyonlar daha da büyüyor.

God of War Dizisinde Kratos'u Canlandırması Muhtemel 5 Aktör

Cristopher Judge

Bu adam listedeki ilk olmayı hak ediyor. Christopher Judge, son iki God of War oyunu için Kratos'a yeni bir soluk getirdi. Ses oyunculuğu o kadar etkileyiciydi ki, God of War: Ragnarök'te Kratos'u oynadığı için bu yılki The Game Awards'da video oyunlarında en iyi performans ödülünü kazandı. Ayrıca 58 yaşında olmasına rağmen oyun için tüm hareket yakalamayı yaptığından bu rol için formunu korudu. Hatta bir hayranının isteğini basit bir "ortak imza" ile retweetledi, bu da bu rolü üstlenmeye fazlasıyla istekli olduğu anlamına geliyor.

Dwayne "Rock" Johnson

Görünümle ilgili olarak, "The Rock" bizim 1 numaralı seçimimiz. Fiziksel görünümü baş döndürücü, vücudu bir Yunan "tanrısına" uygun adam. Hatta 2014'te gişe rekorları kıran aynı adlı Hollywood filminde Herkül'ü canlandırdı, bu yüzden tanrısal güçler ve güçle Yunan'ı oynamak onun bu türdeki ilk rolü olmayacaktı. Sesi de Christopher Judge'ınkiyle eşleşecek kadar "derin". Ancak birçok kişiye göre oyunculuk yetenekleri en hafif tabirle sorgulanabilir. Ancak mükemmel şekilli kafası ve gür sakalının birleşimiyle Kratos için mükemmel bir eş olacaktır.

Dave Bautista

Kratos rolü için mükemmel fiziksel yeteneklere sahip bir başka "dağ" da Dave Bautista. Dwayne Johnson gibi o da eski bir WWE güreşçisidir ve film dünyasında en çok Marvel'ın Galaksinin Koruyucuları'ndaki Yok Edici Drax rolüyle ünlüdür. The Rock'ın aksine oyunculukta çok daha iyi ve Drax rolü kesinlikle bunu doğruluyor. Şimdi, Kratos rolü için iyi bir seçim olur mu? Kişisel görüşümüze göre, evet. İyi bir seçim ama mükemmel değil.

Jason Momoa

İnternetteki çoğu hayrana göre, Jason Momoa, Kratos'u bir canlı aksiyon dizisinde somutlaştırmak için mükemmel bir oyuncu olurdu. Filmlerde (en ünlüsü Aquaman rolüyle ünlüdür) ve TV şovlarında (Game of Thrones) çok sayıda katılımı olan kendini kanıtlamış bir aktördür; fiziksel görünümü harika; ses oyunculuğu daha da iyi ve sakalı ona çok yakışıyor. Christopher Judge dışında, bu rol için tartışmasız en iyi seçim olabilir.

Gerard Butler

Son olarak, tüm zamanların en ünlü Spartalısı olan Sparta'nın Büyük Kralı Leonidas'ı canlandıran Gerard Butler, "Spartan adetlerine" zaten aşinadır. Butler'ın oyunculuk kalitelerinden kimsenin şüphesi olmasa da (kariyeri kendi adına konuşuyor), böylesine karmaşık bir rol için biraz formda değil, ancak yeterli zaman verilirse, 16 yıl önce oynadığı 300'deki büyük Spartalı'yı yeniden canlandırabilir. .

Ve bu kadar. Kratos'u bu küçük listeye koyduklarımızdan bile daha iyi oynayabilecek tonlarca başka aktör olduğunu biliyoruz, ancak bu bizim kişisel görüşümüz ve dizinin tam kadrosunu açıklandıktan sonra görmek için gerçekten sabırsızlanıyoruz.

Bu tür içeriklerin daha fazla yayınlanması için tek tık ve bir kaç reklamla bize destek olabileceğini biliyor muydun?

Bazen kahramanlar, bazen hainler, her rolde kendimizi yansıtırız, her oyunu bir sanat eseri gibi yaratırız!


   
Alıntı