The Rings of Power ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
The Rings of Power 2. Sezon için yedi yeni oyuncu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Reactions
506 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Üye Admin
Katılım : 5 yıl önce
Gönderiler: 59
Konu başlatıcı  

Amazon Studios, The Lord of the Rings: The Rings of Power 2. Sezon için yedi yeni oyuncu kadrosunu duyurdu; bunlar arasında, yeniden yapılanma sonrasında ork lideri Adar'ı canlandıran yeni biri de bulunuyor. Joseph Mawle (Game of Thrones'dan Benjen Stark), The Rings of Power 1. Sezonda Adar'ı canlandırdı, ancak 2. Sezon için bırakıyor. Sam Hazeldine (Peaky Blinders) gelecek sezon Adar'ı oynayacak. Amazon, Mawle'ın The Rings of Power'dan neden ayrıldığına dair herhangi bir açıklama yapmadı.

Mawle, Twitter'daki haberlere kendisi yorum yaptı. İnsanların Adar rolünü beğenmesinden onur duyduğunu söyledi. Ama Rings of Power'dan ayrılıyor çünkü "yeni karakterleri ve dünyaları keşfetmenin" görevi olduğunu düşünüyor.

Mawle, "S2 için oyuncu kadrosuna ve ekibe en iyi dileklerimle. Sizi kenardan destekleyeceğim," dedi.

Çekimleri İngiltere'de yapılan 2. Sezonun yeni oyuncu kadrosu arasında Gabriel Akuwudike, Yasen "Zates" Atour, Ben Daniels, Amelia Kenworthy, Nia Towle ve Nicholas Woodeson yer alıyor.

Amazon Studios patronu Vernon Sanders yaptığı açıklamada, "Bu harika aktörleri 'kardeşliğimize' davet ediyoruz ve ikinci sezonda daha fazla inanılmaz Second Age hikayeleri anlatmayı dört gözle bekliyoruz" dedi.

Amazon, Rings of Power'ın Eylül ayında çıkış yaptığını ve dünya çapında 100 milyon kişiye ulaştığını söyledi. Yaratıcı ekibin, son çekim de dahil olmak üzere, haritalanmış beş sezonu var.

Belirtildiği gibi, The Rings of Power 2. Sezon çekimleri devam ediyor, ancak Amazon bir sonraki sezon için bir çıkış tarihi veya olay örgüsü ayrıntılarını açıklamadı. 1. Sezon, belirli bir karakter hakkında büyük bir ifşayla sona erdi ve 2. Sezon bunu derinlemesine inceleyecek, ancak bunun ötesinde olay örgüsü bir muamma.

Peter Jackson'ın Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit film üçlemelerinin çekildiği Yeni Zelanda'da çekilen 1. Sezondan büyük bir farkla, 2. Sezon İngiltere'de çekiliyor.

Oyunlar bizim için sadece eğlence değil, bir tutku, bir yaşam tarzı!


   
Alıntı