The Witcher 3. sezo...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

The Witcher 3. sezon yapım aşamasında ve çekimlerden görüntüler içeriyor

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
142 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 103
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Saddle up – Netflix, The Witcher 3. sezon prodüksiyonunun dizinin karlı setinden bir fotoğrafla başladığını duyurdu. Ayrıca yayıncı, popüler video oyunu uyarlamasının bir sonraki bölümü için resmi bir olay özeti yayınladı.

Özet şöyledir: "Kıtanın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları onu yakalamak için rekabet ederken, Geralt, yeni bir araya gelen ailesini onu yok etmekle tehdit edenlere karşı korumaya kararlı bir şekilde Cintra'lı Ciri'yi saklar. Ciri'nin büyü eğitiminin emanet edildiği Yennefer onları, kızın kullanılmayan güçleri hakkında daha fazla şey keşfetmeyi umduğu korunan Aretuza kalesine götürür; bunun yerine, siyasi yozlaşma, kara büyü ve ihanetle dolu bir savaş alanına düştüklerini keşfederler." Aşağıdan detayları görebilirsiniz.

https://twitter.com/witchernetflix/status/1510980274305314824

Özetin belirttiği gibi, The Witcher 3. sezonda Henry Cavill Geralt olarak geri dönerken, Freya Allan Ciri olarak geri dönecek ve Anya Chalotra Yennefer rolünü yeniden oynayacak. Showrunner Lauren Schmidt Hissrich geçtiğimiz günlerde, önümüzdeki sezonun The Witcher destanının ikinci romanı Andrzej Sapkowski'nin Time of Contempt'ı uyarlayacağını açıkladı.

Yeni sezon için henüz bir çıkış tarihi yok, ancak bu yılın ilerleyen saatlerinde, ana serideki olaylardan 1.200 yıl önce geçen bir prequel olan The Witcher: Blood Origin'i alacağız. Sophia Brown, Michelle Yeoh ve Laurence O'Fuarain oynayacak.

Witcher ile ilgili daha fazla oyun haberine ise Witcher kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 
Gönderildi : 04/04/2022 10:07 pm
Konu Etiketleri
Paylaş: