Wednesday, 341 Mily...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Wednesday, 341 Milyon Saat İzlendi, Netflix'in Bir Haftada En Çok İzlenen Dizisi Oldu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
146 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 114
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Netflix'in Wednesday dizisi, oldukça etkili rakamlarla geldi. Jenna Ortega'nın Wednesday Addams olarak oynadığı fantastik dizi, 23 Kasım'daki prömiyerinin ardından 341,2 milyon saat izlenme ile 21-27 Kasım haftasında Netflix Top 10 listesinde zirveye yerleşti.

Netflix'in verilerine göre rakamlar, diziyi prömiyerinden bu yana 50 milyondan fazla hanenin izlediğini gösteriyor. Akış hizmetinden gelen bir tweet'te Netflix, Wednesday, daha önce Netflix'te İngilizce bir TV dizisi için bir haftada en çok izlenen saat rekorunu elinde tutan Stranger Things'i geride bıraktığı için övüyor. 
Wednesday dizisinin özeti şöyledir: "Dizi, Wednesday Addams'ın Nevermore Akademisi'nde bir öğrenci olarak geçirdiği yılların çizelgesini çizen, doğaüstü bir şekilde aşılanmış bir gizemdir. 25 yıl önce, Nevermore'daki yeni ve çok karmaşık ilişkilerinde gezinirken, ebeveynlerini karıştıran doğaüstü bir gizem."

Wednesday Netflix dizisini izleyip yine bu postun altında görüşlerimi paylaşacağım. Yardımcı dizi sorumluları Al Gough ve Miles Millar, dizinin özündeki cinayet gizemini araştırıyor ve aynı zamanda hala çözülmemiş olan ve muhtemelen 2. Sezon için oyunda olacak olan şeylere de biraz giriyor.

2021'de Squid Game'in ardından Netflix, bir içeriğin izleyici sayısını ölçme yöntemini değiştirdi. Yayıncı, iki dakikalık "izleme" standardından uzaklaşarak herhangi bir başlık için izlenen toplam saati paylaştı. Bakalım Wednesday beni etkileyebilecek mi?

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 30/11/2022 2:23 pm
Paylaş: