Yeni Obi-Wan Kenobi...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni Obi-Wan Kenobi fragmanı Darth Vader'ın gelişiyle alakalı

2 Yazılar
2 Üyeler
1 Likes
305 Görüntüleme
(@rocknrogue)
Gönderiler: 115
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Yeni Obi-Wan Kenobi fragmanı Darth Vader'ın gelişini anlatıyor

Disney, 4 Mayıs Yıldız Savaşları Günü şerefine Obi-Wan Kenobi için yepyeni bir fragman yayınladı.

Star Wars: Bölüm III – Sith'in İntikamı'ndaki olaylardan on yıl sonrasını konu alan dizi, Tatooine'de Luke Skywalker'ı izleyen Jedi unvanını yakalıyor. Ancak çok geçmeden, Obi-Wan (Ewan McGregor) kendini "eğlenceli bir maceraya" atılırken buluyor.

Fragmanda, Obi-Wan'ın Luke'un üvey amcası Owen Lars'a (Joel Edgerton) yaklaştığı ve gence bir iki şey öğretmesini önerdiği görülüyor. "Babasını eğittiğin gibi mi?" Owen, Obi-Wan'ın Darth Vader olarak da bilinen Anakin Skywalker ile olan karmaşık geçmişine atıfta bulunarak bu şekilde cevap veriyor.

Daha sonra, Moses Ingram'ın Reva'sı, yani Üçüncü Kız Kardeş, galakside Obi-Wan'ı ararken görülüyor - ve o buluncaya kadar hiçbir şey durmayacak gibi görünüyor. Seslendirme yoluyla karakterin "Her aşağılık hayatın ve ödül avcısının onu sıkıştırmasını istiyorum" dediği duyuluyor.

"Kaçamazsın Obi-Wan, ondan kaçamazsın!" Yüzü olmayan bir Anakin'in Vader kostümünü hazırladığını gördüğümüzde Reva bağırıyor. Kötü adamın ikonik ağır nefesi, teaser başlık kartına dramatik bir şekilde geçmeden önce ekrandan başlıyor.

Bonnie Piesse, Simone Kessell, Benny Safdie, Kumail Nunjiani, Maya Erskine, O'Shea Jackson Jr, Indira Varma, Sung Kang, Rupert Friend (Grand Inquisitor olarak) ve Vader olarak geri dönen Hayden Christensen de başrolde.

Obi-Wan Kenobi'nin yönetmeni Deborah Chow, kapağında McGregor'un baş karakterinin yer aldığı Total Film dergisinin yeni sayısı için röportaj yaparken, gösteri için ilhamını The Assassination of Jesse James gibi "cesur, şiirsel westernlerden" aldığını söyledi. Akira Kurosawa filmlerine olan sevgisinin dizileri de etkilediğini açıkladı.

"Benim için Jedi ve Ronin arasında çok güçlü bir ilişki var - özellikle tüm Jedi'ların avlandığı bu dönemde. Gerçekten son samuray iseniz ne yaptığınıza dikkat etmelisiniz" diye açıkladı. "Sen sadece bir savaşçıdan daha fazlasısın. Büyük ölçüde değişmiş bir dünyada bununla birlikte gelen bir etik kod da var. Bu gerçekten yapmaya çalıştığımız şey üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahipti."

Obi-Wan Kenobi'nin ilk iki bölümü 27 Mayıs Cuma günü Disney Plus'ta, sonraki bölümleri Çarşamba günleri başlayacak. 

 

Youtube Obi-Wan Kenobi | Official Trailer | Disney+ fragmanınız izle.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 04/05/2022 4:49 pm
Tayfun B. reacted
Konu Etiketleri
(@tayfun)
Gönderiler: 58
Üye Admin
 

😤Dizi forumunu gezerken görünce yorum yapmadan geçemedim. Bu sene beni en çok hayal kırıklığına uğratan dizilerden birisi Obi-Wan Kenobi oldu. Hayır en baştan beklentilerimi yüksek tutarsam zaten çok beğenmeyeceğimi biliyordum o yüzden beklentim çok yoktu ama ona rağmen beğenmemek, hayal kırıklığını ikiye katladı. 😥 

Diğeri de Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri. Ona da ayrı sinirliyim ama Amazon diziye el atmış. Bakalım 2. sezon düzelecek mi? 🙃 

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. ?
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 29/11/2022 12:49 am
Paylaş: