Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Path of Exile 2 Kapalı Beta Ne Zaman Yapılacak?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
97 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 120
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Path of Exile 2 için en erken çıkış tarihi tahmin olarak 2025 başları. Kapalı beta ise 7 Haziran 2024'te başlayacak. Oyunun önceki versiyonunun lansman öncesi sürecine bakılırsa, beta bir süre devam edecek.

Path of Exile 2 için kesin bir çıkış tarihi henüz belli değil ancak tahminlere göre en erken 2025 başlarında olması bekleniyor. (Oyunun çıkış tarihi çeşitli kaynakrlar tarafından farklı şekilde lanse edilebilir)

Kapalı beta ise 7 Haziran 2024'te başlayacak ve oyunun önceki versiyonunun lansman öncesi sürecine bakılırsa bir süre devam edecek. Path of Exile 2, PC ve MacOS'un yanı sıra konsol oyuncuları için PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarında da yer alacak.

İlk Path of Exile kapalı betası 2011 Ağustosunda başladı, ardından oyunun Ekim 2013'te çıkışından önce Ocak 2013'te herkese açık beta başladı.

Path of Exile 2 oyun yönetmeni Jonathan Rogers, ExileCon 2023 tanıtım etkinliğinde "Final çizgisine yaklaşmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz, ancak henüz orada değiliz. Acele etmemeye ve her şeyi doğru yaptığımızdan emin olmaya kararlıyız." dedi. Bu nedenle, Grinding Gear Games kapalı beta testlerine gelen tepkileri değerlendirmeden Path of Exile 2 için kesin bir çıkış tarihi belirlenmeyecek gibi görünüyor.

Bununla birlikte, Grinding Gear Games ayrıca geliştirme sürecinin umduklarından " biraz daha ileride" olduğunu belirtti, bu nedenle Path of Exile 2'nin hazır olması için uzun bir süre beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Ayrıca bakınız: Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Path of Exile 2 Ücretsiz Mi Olacak?

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 24/03/2024 10:14 pm