Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Path of Exile 2 Ücretsiz Mi Olacak?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
78 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 120
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Path of Exile 2, f2p (free to play) modelini benimseyerek Diablo 4'ün başarısını kovalamaktansa kendi yolunda ilerliyor.

Grinding Gear Games, Diablo 4'ün MMO-lite fikirleriyle de ilgilenmiyor.

İlk birkaç saati oynadıktan sonra, gotik aksiyon RPG oyunu Path of Exile 2'nin (yılın sonlarında çıkması bekleniyor) ücretsiz olacağı açıklandı. En azından selefi kadar ücretsiz. Los Angeles'taki bir ön izleme etkinliğinde oyunun yönetmeni Jonathan Rogers'a Diablo 4'ün agresif canlı hizmetsel para kazanma ve MMO yönleriyle ilgili eleştirilere rağmen Blizzard'ın bugüne kadarki en büyük finansal başarısı olup olmadığı soruldu.

Path of Exile 2 için verdiği cevap şu şekilde: "Kesinlikle bir MMO değil. Aslında MMO'ları hiç sevmedim." dedi. Rogers, büyük bir Diablo 2 hayranı olsa da, World of Warcraft'ın ve onun daha sosyal yönünün kendisine hitap etmediğini açıkladı. Kendisi hâlâ kendisine hitap eden türden oyunlar yapan bir ARPG fanatiği ve MMO öğelerinin klasik ARPG formülüne çok fazla şey katmadığını düşünüyor.

"Paylaşılan bir dünyanın çok fazla değeri olduğunu düşünmüyorum. 'Birisiyle karşılaşabilir, arkadaş olabilir ve maceraya çıkabilirsiniz' gibi teorik olarak bir sürü değeri var ve eminim bazen oluyor ama oyuncuların büyük çoğunluğu bu deneyimi yaşamıyor. Çoğu oyuncu zaten örneklendirilmiş zindanlarda vakit geçirdiğine göre, bunun çok fazla zaman kaybı olduğunu düşünüyorum."

Açıklama bu şekilde devam ederken ondan;

Path of Exile 2'nin ilk oyun gibi ücretsiz olacağını öğreniyoruz.

Ayrıca bakınız: Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 24/03/2024 10:10 pm