Mobil Oyun

Project Cars Go / Project Cars Oyunu Mobile Geliyor

Telefon oyuncuları için harika bir oyun daha yakın zaman içinde duyurulacak. Çıktığı zaman gerçeğe en yakın arabalarıyla dikkat çeken Project Cars oyunu bilgisayar ve konsol için oldukça büyük başarı elde etmişti. Project Cars 1 ve 2’den sonra şimdi de Project Cars Go oyunu geliyor. Mobil oyuncular merakla bekliyor.

Oyunun yapımcı şirketi Slightly Mad’den açıklama yapıldı. Oyunun mobil sürümü olan Project Cars Go için mobil oyun konusunda tecrübeli bir şirket olan Gamevil ile anlaşma yapılacak. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi de verilmedi.

Project Cars Go ile ilgili bilinmeyen bir detay daha var. Oyun ücretli mi ücretsiz mi olacak? Genelde mobil oyunlar ücretsiz piyasaya çıktıkları zaman daha çok para kazandığı için Slightly Mad ve Gamevil şirketleri oyunu ücretsiz olarak piyasaya sürebilir. Muhtemelen hem Android hem de iOS için piyasaya çıkacak olan oyun ücretsiz olursa reklam ya da oyun içi satın alma ile para kazanacak. Reklamlar oyuncu deneyimini kötü etkilediği için muhtemelen sadece oyun içi satın alma yöntemiyle para kazanılacak.

Ayrıca Bakınız:   IGG Türkiye Ofisi Açılıyor

Burada da Project Cars Go’nun nasıl bir pazarlama stratejisi kullanacağını bir mobil oyuncu olarak merak etmeden duramıyorum. Oyun içi satın almalar sadece kozmetik olacaksa teorik olarak oyuncunun beğenisini kazanma yolunda bir adım önden başlayacaktır. Satılan şeyler oyuna etki ederse hiç çıkmasın daha iyi diyoruz.

Project Cars Go mobil oyun
Project Cars Go

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobaMobil Oyun

Honor of Kings Ocak 2020'nin En Çok Kazanan Oyunu Oldu

Mobil Oyun

Dövüş Oyunu Türüne Yeni Boyut Kazandıran Granblue Fantasy: Versus Dragon Ball FighterZ Geliştiricileri Tarafından Piyasaya Sürülecek

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

ListeMobil Oyun

İnternetsiz Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir