Mobil Oyun

Score Match En İyi Taktik Nedir?

Score Match, son zamanların ilgi çeken futbol oyunlarından birisi. Bunun en önemli sebebi bir çok oyuna göre aksiyona sıkça girebilmeniz oyuna parmaklarınızla yön verip en iyi pozisyonları yaratabilmenizdir. Bu nedenle insanların oldukça ilgisini çekmiştir. Peki Score Match en iyi taktik hangisidir? Asıl konumuza geçmeden önce şunu belirtmek isterim. Elbette herkesin kendi üslubu var. Bu nedenle bu yazacaklarım fikirden öteye gitmiyor. Yine de bir çok Score Match oyuncusu tarafından ilgi görmüş bir kaç taktik yazacağım. Yeni birşeyler arayanlar için de bu yazdıklarım dikkate değer.

Score Match en iyi taktik nedir?

Orta sahanın kalabalık olduğu dizilimler top kazanmak için uygun bir yöntemdir. Bunun için önerimiz 4-3-3 ya da 3-4-3 gibi bir dizilimdir. Dizisinin yanında oyuncuları tanımanız da önemli. Neden mi?
Oyuncuları kendi başarılı oldukları yerlerde oynatın. Doğru yerde oynayan oyuncunun performans sorunu olmayacaktır. Örnek vermek gerekirse bir forveti savunmada oynatmak sizi sıkıntıya sokar. Ya da tam tersi. Kullandığı ayaklara göre de yerler çok önemlidir.
Hız, boy, kuvvet, güç, yetenek gibi özelliklerine bakarak en iyi 11 toplamak biraz zor olsa da mutlaka oyuncuların bu özelliklerini inceleyin. Bu sayede kendinize en iyi Score Match taktiğini bulabilirsiniz.
Son olarak oyuncularınızı sürekli takip edin. Örneğin sürekli top kaybeden oyuncuları yedeğe almayı düşünebilirsiniz. Bu sayede daha iyi bir kadro ve Score Match için en iyi taktığı kendiniz oluşturabilirsiniz.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Mobil Oyun

Google, Android için "İndirirken oyna" işlevini duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.