Mobil Oyun

Score Match En İyi Taktik Nedir?

Score Match, son zamanların ilgi çeken futbol oyunlarından birisi. Bunun en önemli sebebi bir çok oyuna göre aksiyona sıkça girebilmeniz oyuna parmaklarınızla yön verip en iyi pozisyonları yaratabilmenizdir. Bu nedenle insanların oldukça ilgisini çekmiştir. Peki Score Match en iyi taktik hangisidir? Asıl konumuza geçmeden önce şunu belirtmek isterim. Elbette herkesin kendi üslubu var. Bu nedenle bu yazacaklarım fikirden öteye gitmiyor. Yine de bir çok Score Match oyuncusu tarafından ilgi görmüş bir kaç taktik yazacağım. Yeni birşeyler arayanlar için de bu yazdıklarım dikkate değer.

Score Match en iyi taktik nedir?

Orta sahanın kalabalık olduğu dizilimler top kazanmak için uygun bir yöntemdir. Bunun için önerimiz 4-3-3 ya da 3-4-3 gibi bir dizilimdir. Dizisinin yanında oyuncuları tanımanız da önemli. Neden mi?
Oyuncuları kendi başarılı oldukları yerlerde oynatın. Doğru yerde oynayan oyuncunun performans sorunu olmayacaktır. Örnek vermek gerekirse bir forveti savunmada oynatmak sizi sıkıntıya sokar. Ya da tam tersi. Kullandığı ayaklara göre de yerler çok önemlidir.
Hız, boy, kuvvet, güç, yetenek gibi özelliklerine bakarak en iyi 11 toplamak biraz zor olsa da mutlaka oyuncuların bu özelliklerini inceleyin. Bu sayede kendinize en iyi Score Match taktiğini bulabilirsiniz.
Son olarak oyuncularınızı sürekli takip edin. Örneğin sürekli top kaybeden oyuncuları yedeğe almayı düşünebilirsiniz. Bu sayede daha iyi bir kadro ve Score Match için en iyi taktığı kendiniz oluşturabilirsiniz.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir