Battle RoyaleNasıl Yapılır

Apex Legends İndirme Hatası 3:0 Nasıl Çözülür?

Bir oyunculuk var bir de oyun izleyiciliği var. Son zamanlarda oyunculuk kadar oyun yayınlarını izleme işi de bir eğlence haline geldi. Oynamak kadar oynayanları izlemekte oldukça zevkli. Bu açıdan bazı oyunlar ön plana çıkıyor. Bu oyunlardan en yenisi de Apex Legends. Bu oyun yeni çıkmasına rağmen Twitch’de izlenme rekorları kırıyor. Battle Royale türündeki oyunda oyuncular bazı sıkıntılar yaşıyor. Oyunu indirme sırasında gerçekleşen Apex Legends indirme hatası karşımıza Error Codes 3:0 hatasını nasıl çözersiniz kısaca anlatmaya çalışacağız.

Origin mağazasından indirilen oyundaki 3:0 hatası sadece Apex Legends oyunu için gerçekleşmiyor. Bu açıdan sıkıntının Origin’de olduğunu düşünebiliriz. Bunun için aşağıdaki çözümü uygularsanız sıkıntı ortadan kalkacaktır.

apex legends origin 3:0 hatası

Origin 3:0 Apex Legends indirme hatası ve çözümü

Origin 3:0 hatası, daha doğrusu Apex Legends indirme hatası otomatik olarak dosyaları C klasörüne yüklemek istediğiniz için karşınıza çıkıyor. Şu yöntemle sorunu bir çok oyuncu gidermeyi başardı. Sizin için de işe yarayacağını düşünüyoruz.

Ayrıca Bakınız:   Bilgisayarda Ücretsiz Pubg Nasıl Oynanır?

Ayrıca Bakınız: Apex Legends Party Not Ready Hatası

  • İlk olarak hangi sürücüye kurmak istiyorsanız (C ya da D müsait yere göre) o sürücüye girerek Origin adında bir klasör oluşturun.
  • Ardından Origin hesabınıza giriş yaparak indirmek istediğiniz oyunun sayfasına gelin.
  • Oyunu kütüphanenize ekleyin ve indirme işlemini başlatın.
  • Oyunun dosyalarının kurulacağı kısmı size soracaktır. Bu kısımda kurulumun size tavsiye ettiği yeri değil elinizle oluşturduğunuz klasörü seçin.

Bir çok oyuncu 3:0 hatasını bu şekilde çözdü. Apex Legends indirme hatası bu çözüm Sizin içinde işe yarayacağını düşünüyorum. Eğer yaramazsa başka çözüm bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca dediğimiz gibi bu sadece Apex Legends oyunu için geçerli değildir. Ayrıca diğer Origin’den indirilen oyunlar için geçerli olabilmektedir. Hepsi için aynı çözüm geçerli olup son zamanlarda Apex Legends en sık indirilen oyunlardan olduğundan Apex Legends ile gündeme gelen bir sorundur.

Ayrıca Bakınız:   Turkcell Pubg Mobile İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz

Apex Legends genel görüşler

Oyunun oldukça popüler olmasının sebebi son zamanların popüler kategorilerinden olan battle royale türünde olmasının yanında aksiyon dolu bir oyun olması. Ayrıca bilim kurgu öğelerini içerisinde barındırması da oyuncuların ilgisini çekmekte. Bu açıdan son zamanlarda bir çok kişi ya oyunu oynuyor ya da izliyor. Her açıdan oyun  pirim yapıyor. Bununla birlikte Apex Legends’ın mobil sürümünün bu sene içerisinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberNasıl Yapılır

Bu Yazılım Stadia Kontrolcüsü Olmadan Telefondan Google Stadia Oyunu Oynamanıza İzin Veriyor

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile'ın Son Güncellemesi Rapid Fire Mode'u Geri Getiriyor

Battle Royale

Pubg Sonunda PS4 ve Xbox One Oyuncularının Birlikte Parti Kurmasına İzin Veriyor

Battle Royale

Pubg Mobile Huawei Mate X'te Nasıl Görünüyor?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ramageddon Mini Battle Royale / Mobil Oyun Tanıtım