Battle RoyaleYoutube

Ramageddon Mini Battle Royale / Mobil Oyun Tanıtım

İlginç bir mobil oyun daha hayatımıza girmek üzere. Son zamanlarda battle royale oyunlarının popülerliğini arttırmasının ardından bu kategoride oyunlar gelmeye devam ediyor. Lakin şimdi tanıtacağımız Ramageddon Mini Battle Royale oyunu hem battle royale hem de io oyunlarının yapısını birleştiriyor. İşte Ramageddon Mini Battle Royale oyunu.

Ramageddon Mini Battle Royale nasıl bir oyun?

Online olan mobil oyun küçük bir alanda oynanıyor. Piksel tabanlı yapısıyla kontrol ettiğiniz koç ile diğer koçları boynuzlayarak alanın dışına çıkarmanız gerekiyor. Alanın dışına düşen oyuncular alanın küçülmesine neden oluyor. Klasik battle royale oyunlarında bu durum bildiğiniz gibi zamanla gerçekleşiyor. Bu fazda mücadele daha zor hale geliyor. Sona kalan kişi de battle royale oyununun gereği oyunu kazanıyor.

Ayrıca Bakınız: Tank Raid Online Mini Moba

Ramageddon Mini Battle Royale mobil oyunu oynanışı

Oyun alanında  kimi zaman değişik yiyecekler ve para beliriyor. Bunları toplayarak çeşitli özellikler kazanıyor veya bayılma gibi sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz. Yani buralarda yararlı eşyalar çıkabildiği gibi zararlı olanlarda çıkabiliyor. Bu açıdan toplama yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Paraları biriktirerek farklı renkte yüz ve boynuzlar alabiliyorsunuz.

Oyun alanı etkileşime girilebilir şekilde. Oyun alanı şekil alabilir ve yok edilebilir şekilde düzenlenmiş. Ayrıca ortaya çıkan anahtar gibi cisimler ile bazen alanı değiştirmek mümkün. Bu da bizlere Fortnite’ı hatırlatıyor. Oyun henüz test aşamasında olduğu için battle royale moduna rakip bulmak zor olabiliyor. Oyuncu sayısı az olduğundan, yani oyun tam çıkışını gerçekleştirmediğinden biraz bekleyebilirsiniz. Bu açıdan oyunda botların olduğu bir mod da bulunuyor. Oyunun Android üzerinde test edildiğini henüz iOS için herhangi bir gelişme olmadığını belirtelim.

Ayrıca Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz

Ramageddon Mini Battle Royale genel bakış

Ramageddon Mini Battle Royale mobil oyunu içerisinde battle royale ve io oyunlarının yapısını barındırıyor. Kendine özgü olan kısmı bir Koça hükmediyor olmanız. Silahınız ise boynuzlarınız oluyor. Bu açıdan oyun içinde farklı boynuz görünümleri ve tipleri bulmak mümkün. Bununla birlikte küp şeklinde yapısı ile her zaman popüler Minecraft’a göz kırpıyor. Geliştirme aşamasına katılabilir ve geri bildirimlerle katkıda bulunabilirsiniz.

Google Play

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Lite Nasıl İndirilir?