BulmacaListe

Mobil Bulmaca Oyunları Listesi #1

Severek oynayacağınızı düşündüğüm mobil bulmaca oyunları arasından bir kaç tanesini seçip sizlere tanıtmak istedim. Umarım bu mobil bulmaca oyunlarını beğenirsiniz. Sizinde mutlaka oynanmalı dediğiniz mobil bulmaca oyunları varsa mutlaka yorum kısmından hızlıca bildiriniz. Herkese yayalım.

Math | Matematik Bulmaca Oyunu

Mobil bulmaca oyunları listemizden ilki Math, yani matematik. Sık sık Facebook gibi sosyal medya platformunda insanlara sorulan bulmaca sorularının olduğu harika bir matematik pratik yapma oyunu diyebilirim. Keyifli vakit geçirmek ve beyin pratiği yapmak için en ideal oyunlardan birisi. Tanıtım videosu burada.

math mobil bulmaca oyunları

Google Play AppStore 

Escape Game: 50 Rooms 1

Oyun mağazalarında bir çok alternatifini görebileceğiniz ücretsiz bir kaçış oyunu. Bulmaca çözerek bir mekandan çıkmaya çalıştığınız oyunda 50 oda yani 50 farklı bölüm bulunuyor. Hepsinin şifrelerini çözüp çıkmanız gerekiyor. en ufak detayları bile atlamamanız gereken bu mobil bulmaca oyununda bakalım başarılı olabilecek misiniz?

Ayrıca bakınız: Dragons: Titan Uprising bulmaca oyunu

mobil bulmaca oyunları

Google Play  AppStore

Skillz – Mantık ve Zeka Oyunu

Mantığınıza ve hafızanıza pratik yaptırabileceğiniz harika bulmacaların ve problemlerin bulunduğu ilgi çekici ücretsiz bir oyun. Mobil bulmaca oyunları kategorisinde oldukça popüler olan bir tür. Listedeki bir oyunla benzer olabilir ama içerisinde farklı bulmacalar olduğu için listeye ekledim. Diğerlerine nazaran dikkat ve hafıza gerektiren şekilli bulmacalar da oyunda var.

skillz bulmaca

Google Play  AppStore

Smart Puzzles Collection

İçerisinde şekilli bulmacalardan labirentlere bir çok bulmacanın bulunduğu sizi oldukça zorlayacak harika bir mobil bulmaca oyunudur. Renkli yapısıyla bir çok kişinin dikkatini çeken oyun sizin de ilginizi çekebilir.

Ayrıca Youtube kanalıma abone olun

smart puzzle bulmaca oyunları

Google Play

Birleştir Mobil Bulmaca Oyunları

İlginç bir mobil bulmaca oyunu desek yanlış olmaz. Daireleri birbirlerine bağlamanız ve açıkta herhangi bir daire kalmaması gereken bir bulmaca oyunu. Oldukça zorlayıcı ve mantık yürütmeniz gereken mobil bulmaca oyunlarından birisi. Mutlaka bir göz atın.

birleştir mobil bulmaca oyunu

Google Play  AppStore

Sizler için mobil bulmaca oyunlarının bulunduğu bir liste hazırladım. Liste hakkında önerilerinizi yorum kısmından bırakabilirsiniz. Diğer mobil oyun haberlerimizle karşınızda olacağız. Takip etmek için sosyal medyayı kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.