ListeMacera

Macera Oyunları 5 Mobil Oyun

Merhaba oyun severler. Bu yazımızda sizlere macera oyunları kategorisinden seveceğinizi düşündüğümüz 5 mobil oyun tavsiyesi vereceğim. En iyilerini ve çok oynanan mobil oyunları tercih etmeye özen gösterdim. Bununla birlikte muhtemelen ismini duymadığınız oyunlar da listede var. İlginizi çekeceğini düşünüyorum. Oyun içinde sizi hikayeye dahil edecek, bir sonraki adımınızı merak etmenize neden olacak ve kimi zaman heyecanı doruk noktasına çıkaracak en iyi macera oyunları tanıtımımıza dilerseniz başlayalım. Aşağıdaki mobil oyun tavsiyeleri içerisinde maceralı oyunları topladım. Kimi zaman içinizi kaplayacak heyecana hazır olun.

Life is Strange

life is strange macera oyunları

Hikayesiyle PC’de uzun zaman oynanan ve izlenen Life is Strange oyunu geçtiğimiz sene mobil platformlara da geldi. Her bölümü ayrı bir maceraya açılan mobil oyun fantastik yapısıyla da dikkat çekiyor. Oyunda fantastik özelliklere sahip ana kahramanımızın yetenekleri sayesinde gizem dolu hikayeyi çözmeye çalışıyorsunuz. Mutlaka denemeniz gereken macera dolu bir mobil oyun.

Google Play  AppStore

Hello Neighbor

hello neighbor macera oyunları

Başka bir PC’den mobil platforma uyarlanmış harika bir oyun Hello Neighbor. Oyundaki amacınız komşunuzun bodrum katında sakladığı sırları bulmak için gizlice evine giriyor ve ortalığı karıştırıyorsunuz. Lakin evin sahibi her hareketinizden birşeyler öğrenen ve daha da zorlu hale gelen bir yapay zeka. Ondan kaçabilecek misiniz, sizden neler saklıyor, evde ne gibi sırlar var? Harika bir macera oyunu Hello Neighbor indir.

Google Play  AppStore

The Frostrune macera oyunları

the frostrune mobil bulmaca ve macera oyunları

The Frostrune, size mutlaka oynayın diye önerebileceğim harika bir bulmaca oyunu. İçerisindeki macera dolu bölümler ve seslendirmeler, garanti veriyorum sizi etkileyecek. The Frostrune mobil oyunuyla ilgili en önemli önerim ise mutlaka kulaklıkla oynamanız. Seslendirmelerde tüylerinizin diken diken olduğunu hissedeceğiniz harika bir o kadar da basit oynanışa sahip macera oyunları kategorisinde yer alan oyun. İndirmek için bağlantılar altta.

Google Play  AppStore

Oddmar

oddmar macera oyunları

Yeni uyarlanmış harika macera oyunları ‘ndan birisi de Oddmar. En maceralı oyunlar arasına girebilir. Oddmar, bir platform üzerinde bir çok zorlukları atlayarak ilerlemeye çalıştığınız, o hengamede de nasıl haraket edeceğinize karar vermek için çabaladığınız, çizimleri harika bir macera oyunu. Klasik basit 2 boyutlu platform oyunlarının gelişmiş hali diyebiliriz. Gelişmiş hali ise çizimlerden, renklerde ve sistemden ötürü bir tık ileri düzey. Oynanış oldukça zor olduğu gibi heyecan ve macera da üst limitte.

Google Play  AppStore

Westland Survival

westland survival macera oyunları

En maceralı oyunlar arasına girebilecek başka bir hayatta kalma oyunu. Bu tür oyunlarda karşınıza ne çıkacağı asla belli olmuyor. Hem görev peşinde koşup hem de hayatta kalmaya çalıştığınız mobil oyunlardan birisi. Şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Benzer oyunlara örnek verecek olursam, Last Day on Earth, Zone Z, Stormfall Saga of Survival vs. Bu oyunların vahşi batıya uyarlanmış hali.

Google Play  AppStore

Macera oyunları listemizin sonuna geldik ama bu mobil oyun tutkumuzun ve tanıtımımızın sonu değil. Başka mobil oyun tanıtım ve tavsiyeleriyle yine karşınızda olacağız. Bizden ayrılmayın. Her an haberdar olmak için mutlaka sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Aksiyon Oyunları Tavsiyesi 5 Mobil Oyun