Battle Royale

Pubg Lite Türkiye Testleri Başlıyor

Pubg’nin ücretli bir oyun olduğunu biliyorsunuz. İlk önce Fortnite, son zamanlarda Apex Legends gibi ücretsiz alternatifler karşısında zora düşen Pubg, mobil sürümü bilgisayarda oynanması için oldukça iyi optimize etti. Daha sonra mücadelesini güçlendirmek için Pubg Lite sürümünü duyurdu. Hem daha düşük donanımlı bilgisayarlarda Pubg oynamak mümkün olacak hem de ücretsiz oynanabilecek. Bu adımlar çok daha fazla kişinin Pubg’le tanışması ve rekabeti güçlendirmek. Peki nasıl olacak, hem grafik kalitesi düşük olup hem de en iyi rakiplerle nasıl mücadele edilecek?

Ödüllü ön kayıt etkinliği

Şirket, 9 – 22 Mayıs 2019 tarihleri arasında ön kayıt olan kişilere 2 farklı ödül veriyor. Ödüller ön kayıt olurken kullandığınız mail adresinize geliyor. Ödüller M416 Kaplan tüfeği ve Çıta paraşüt deseni olarak belirlenmiş. Ödülleri almak isterseniz ve bir Pubg oyuncusuysanız mutlaka verilen adresten kayıt olabilirsiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin.

Etkinliğin daha önce uzak doğuda test edildiğini biliyoruz. Şimdi testler Türkiye ve aynı zamanda Brezilya’da yapılacak. Ülkemiz için test aşamasının kalabalık geçeceğini düşünüyoruz.

pubg lite türkiye test ödülleri

Pubg Lite minimum sistem gereksinimleri

  • Windows 7 ve üzeri
  • Intel Core i3, 2,4GHZ ve üzeri
  • Ram: 4Gb ve üzeri
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000 ve üzeri
  • Depolama: 4Gb ve üzeri

Donanım gereksinimine bakacak olursak normal bir laptopta bile oynanabilir bir oyun olacağı kesin. Pubg Lite’ın amacı da zaten bu. Düşük donanım gereksinimi sayesinde daha fazla insana ulaşabilmek. Peki grafik kalitesi nasıl olacak?

Grafiklere bir göz attığınız zaman Pubg Mobile‘dan daha ileri gidemediğiniz görebilirsiniz ama her PC diyoruz, oynayacak diyoruz, o halde katlanılabilir bir durum.

Detaylı bilgi almak için Pubg Lite sitesini ziyaret edin. Kayıtlar ayrıca bu siteden yapılıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Fortnite

Heavy Sniper Rifle Nasıl Bulabilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey Çocuklar İçin El Ele [Basın Bülteni]