Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası Çözümü

Bir çok oyuncu Pubg Mobile giriş aşamasında bazı sorunlarla karşılaşıyor. Bu sorunlardan birisi “Yetki Reddedildi” hatası olarak karşımıza çıkıyor. Hatanın Facebook’tan kaynaklanan bir versiyonu var. Bunun için sizlere bir çok kişide işe yaramış bir çözümden bahsedeceğim. Hatanın karşınıza çıkmasının sebebi Facebook’ta oyuna verdiğiniz iznin süresinin geçmesi ya da bu kısımda bir hata olması. Peki Pubg Mobile yetki reddedildi ya da İngilizce kullananlar için “authorization revoked” şeklinde karşınıza hata çıktığında çözüm olabilecek bir yolu aşağıda resimli şekilde anlatıyorum.

Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası Nasıl Çözülür?

Bu hatanın sebebi olarak Pubg Mobile oyununa Facebook üzerinden verdiğiniz iznin süresinin geçmesi ya da o kısımda bir sıkıntı yaşanması şeklinde açıklanabilir. Normalde böyle bir sıkıntı Facebook’ta yaşanmış olsa normal şartlarda oyun tekrar bağlanıp kendisi aşağıda yapacağımız işlemleri yapması gerekiyor ama Pubg Mobile‘ın Facebook bağlantısıyla yaşadığı bazı sıkıntılar var. Bu nedenle zorlanıyoruz. Bir çok oyuncu bu yöntemle çözüm bulmuştur. İşte yapmanız gerekenler.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Facebook hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşeden ayarlara geçin. Buradan İnternet Siteleri ve Uygulamalar satırından sonra karşınıza izin verdiğiniz uygulamaları görebilirsiniz. Üst kısımda hemen orta sekmede Süresi Dolanlar sekmesine gidin.

pubg mobile yetki reddedildi hatası ve çözümü

 Bu kısımda bende bu problem olmadığı için başka bir oyun üzerinden sizlere anlatım gerçekleştireceğim. Bu nedenle oyun ismine takılmayın. Yöntemi uygulayın. 

Bu sıkıntıyı yaşıyorsanız Pubg Mobile Süresi Dolanlar kısmında yer alacaktır. Bu nedenle oyuna girerken problem yaşıyorsunuz. Çözmek için oyunun altında yer alan Gör ve Düzenle bağlantısına tıklayın.

pubg mobile yetki reddedildi hatası ve çözümü

Açılan küçük sayfada ise sağ alt kısımda yer alan Erişimi Yenile butonuna tıklayın. Bu işlem oyuna baştan izin verdiğiniz anlamına gelir.

pubg mobile yetki reddedildi hatası ve çözümü

Bu hatanın Faceook bağlantısından kaynaklandığını hatırlatalım. Siz oyuna Facebook ile girmiyor ama hala bu hatayı alıyorsanız lütfen yorumlar kısmından iletişime geçin ki derinlemesine bir araştırma yapayım. Çözüm bulup bulmadığınız konusunda yorumlarınızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tekfest Ankara Oyun Turnuvaları Programı Belli Oldu [Basın Bildirisi]