MMORPGYeni Oyunlar

Dawn of Isles, Netease’in Yeni MMORPG Oyunu Ön Kayıtta

Google Play üzerinden ön kayıt aşamasına bir yeni oyun daha girdi. Başarılı yapımlara imza atan Netease, yeni oyunuyla da çok konuşulacak gibi görünüyor. Son oyunlarından birisi olan Cyber Hunter’ın kısa sürede indirme listelerinde üst sıralara çıkması, bir tesadüf değil. Gerçekten başarılı yapımların altına imzasını atan Netease, Dawn of Isles oyunuyla da çok konuşulacak gibi görülüyor. Pastel renkli çizimleri ve içeriğiyle dikkatimi çeken oyunla ilgili hemen bir duyuru yapmak istedim.

Oldukça geniş bir içerik

Son zamanlarda çıkan mobil oyunlara baktığınız zaman bir çok farklı türden içerikleri kendisinde barındırdığını görürsünüz. Kimisi hem strateji hem de rol oyunu öğelerini bünyesinde toplar ve farklı türleri seven oyuncuları da kendine bağlar. Dawn of Isles’da bunlardan birisi.

Ayrıca Bakınız:   Osmanlı Savaşları Promosyon Koduyla İlgili Herşey

Youtube kanalıma abone olabilirsiniz.

Oyun içerisinde hem çiftlik geliştirip, hem geliştirme yapıp hem de savaşlara katılabiliyorsunuz. Hayatta kalma oyunlarından gelme çevreden meteryal toplama, yine aynı oyunlardan gelen balık tutma ve birşeyler ekme özelliklerinin yanında aksiyon oyunlarından gelen savaş sahneleri, geliştirdiğiniz karakter vasıtasıyla oyunun rol oyununa bağlaması, kale geliştirme özelliği sayesinde ise klasik strateji öğelerini içinde barındırır.

Oyun ücretsiz çıkacak, Google Play ‘de şimdilik ön kayıt aşamasında. Oyun çıktığında derhal haber almak için şimdi ön kayıt ol.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPG

Black Desert Mobile Türkiye Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

MMORPGPC

World of Warcraft'a 2 Yeni Irk Geliyor

AksiyonMMORPG

Diablo Immortal Ne Zaman Yayınlanacak?

İnşaa OyunlarıMMORPG

Monolisk Mobil RPG

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Durango: Wild Lands Türkiye İçin Çıktı