Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile İsim ve Görünüm Nasıl Değiştirilir?

Pubg Mobile, dünyanın en çok oynanan mobil battle royale oyunu, son zamanlarda yasaklarla ve engellerle gündeme gelse de ülkemizde en popüler oyunlarından birisidir. Bu oyunun çeşitli giriş seçenekleri var. Facebook bunlardan birisi ve Facebook ile oyuna girdiğiniz zaman isminizi otomatik olarak veriyor. Hem onu değiştirmek hem de ileride bir gün sıkıldığınız zaman isminizi değiştirmek isterseniz diye sizlere bu yazıda Pubg Mobile isim nasıl değiştirilir konusundan kısaca bahsedeceğiz. İsim ve görünüm değiştirmek için bunun kartlarına ihtiyacınız var. Kartları almak için ise hem varsa marketi kullanabilir hem de 0.4 güncellemesinden sonra etkinlikler kısmından ücretsiz alabilirsiniz.

Pubg Mobile isim nasıl değiştirilir?

Envanterinize girip sandık kısmını açtığınız zaman burada isim değiştirme kartını göreceksiniz. Kartı kullandığınız zaman yeni bir isim girmeye hazır durumdasınız. Başka bir yöntem şimdilik yok.

Pubg Mobile görünüm nasıl değiştirilir?

Görünüm değiştirme zamanınız geldiyse, kendinizden sıkıldıysanız sadece 3000BP karşılığı görünümünüzü değiştirmeniz mümkün. Envantere girdikten sonra karakterin yanında görülen “Rest Appearance” ya da “Görünüşü Değiştir” ibaresine tıklayın. Hesabınızdan normal oyun altını olan 3000BP çekilecek olup bu miktar için endişelenmeyin. Hızlıca maçlara girerek kazanabilirsiniz.

Pubg Mobile, ülkemiz için önemli bir oyun olup isim ve görünüş değiştirme ile ilgili bilgi verdik.

pubg mobile görünüm ve isim değiştirme

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir