Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile İsim ve Görünüm Nasıl Değiştirilir?

Pubg Mobile, dünyanın en çok oynanan mobil battle royale oyunu, son zamanlarda yasaklarla ve engellerle gündeme gelse de ülkemizde en popüler oyunlarından birisidir. Bu oyunun çeşitli giriş seçenekleri var. Facebook bunlardan birisi ve Facebook ile oyuna girdiğiniz zaman isminizi otomatik olarak veriyor. Hem onu değiştirmek hem de ileride bir gün sıkıldığınız zaman isminizi değiştirmek isterseniz diye sizlere bu yazıda Pubg Mobile isim nasıl değiştirilir konusundan kısaca bahsedeceğiz. İsim ve görünüm değiştirmek için bunun kartlarına ihtiyacınız var. Kartları almak için ise hem varsa marketi kullanabilir hem de 0.4 güncellemesinden sonra etkinlikler kısmından ücretsiz alabilirsiniz.

Pubg Mobile isim nasıl değiştirilir?

Envanterinize girip sandık kısmını açtığınız zaman burada isim değiştirme kartını göreceksiniz. Kartı kullandığınız zaman yeni bir isim girmeye hazır durumdasınız. Başka bir yöntem şimdilik yok.

Ayrıca Bakınız:   Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Pubg Mobile görünüm nasıl değiştirilir?

Görünüm değiştirme zamanınız geldiyse, kendinizden sıkıldıysanız sadece 3000BP karşılığı görünümünüzü değiştirmeniz mümkün. Envantere girdikten sonra karakterin yanında görülen “Rest Appearance” ya da “Görünüşü Değiştir” ibaresine tıklayın. Hesabınızdan normal oyun altını olan 3000BP çekilecek olup bu miktar için endişelenmeyin. Hızlıca maçlara girerek kazanabilirsiniz.

Pubg Mobile, ülkemiz için önemli bir oyun olup isim ve görünüş değiştirme ile ilgili bilgi verdik.

pubg mobile görünüm ve isim değiştirme

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Pubg Mobile Lite İçin Golden Woods Haritası

AksiyonBattle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Zırhlı Araç Nasıl Alınır?

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Savaşçı Temasını Gördün Mü?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.