MaceraRol Oyunu

Harry Potter Wizards Unite Çıkış Tarihi Açıklandı

Harry Potter temalı bir süredi Avustralya tarafında denenen arttırılmış gerçeklik mobil oyunu Harry Potter Wizards Unite için Amerika ve İngiltere çıkış tarihi belli oldu. Burada hem deneme hem de oyunu piyasaya sürme için ilk adımlar atılacak. Diğer ülkeler için bilgi verilmese de uzun süreceğini düşünmüyoruz.

Harry Potter Wizards Unite ne zaman çıkıyor?

Oyunun Amerika ve İngiltere için çıkış tarihi olarak 21 Haziran gösterildi. Oyun belirli bölgeler için Google Play’de uzun zamandır ön kayıtta. 21 Haziran’da batı için açılacak olan sunucuların Türkiye’den erişilebilir olup olmayacağıyla ilgili bilgi henüz yok.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Harry Potter Wizards Unite nasıl bir oyun?

Harry Potter Wizards Unite’in nasıl bir oyun olduğundan önceki yazılarımızda bahsettik. Bu yazımızda da kısaca değinecek olursak, arttırılmış gerçeklik oyunu, yani piyasadaki en iyi örneklerinden birisi Pokemon GO, zaten geliştiren şirkette aynı. Bununla birlikte oyuna diğer alternatiflerden bir diğeri de Minceaft Earth olabilir. Onunda yakın zaman içinde testlerine başlaması bekleniyor. 2020 yılı içerisinde çıkacağı söylenen Stranger Things mobil oyunu da aynı şekilde arttırılmış gerçeklik (AR) oyunu olacak.

Harry Potter mobil oyunu wizards unite

Harry Potter Wizards Unite mobil oyununda telefonun kamerasından çevrenize bakacaksınız ama gerçek dünyayı kameradan gördüğünüz gibi oyun içeriğini de gerçek dünyaya entegre edilmiş şekilde bulacaksınız. Yani oyunu oynarken yolda yürüdüğünüzü düşünün, kameranızda kötü bir büyücü karşınıza çıkabilir.

Duyurusu oyunun resmi Twitter hesabından yapıldı. Kaynak olarak hemen alta koyabiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Damb Ways to Die – İlginç Bir Mobil Oyun – Çocuklar İçin Uygunsuz