Strateji

Pokemon Masters, Yeni Oyun Bu Yaz Çıkacak

Pokemon oyunları bu sene çok popüler oldu öyle değil mi? Onlara bir yenisi daha ekleniyor. Pokemon Go hala popülerliğini korurken benzer türde oyunlara örnek oluyor. Bununla birlikte Pokemon Swords ve Pokemon Shield isminde iki oyunla ilgili bilgi verilmişti. Ardından tanıtımından sonra hemen piyasaya sürülen Pokemon Rumble Rush oyununu da gördük. Şimdi yani Pokemon oyunu olan Pokemon Masters duyuruldu.

Pokemon Masters nasıl bir oyun olacak?

Pokemon Masters, strateji tabanlı bir oyun olarak lanse edildi. Oyunda 3v3 savaşlar yapacağız. 3’er takım arenada pokemonlarını konuşturacak. Oyunun en önemli tarafı olarak takım arkadaşlarının yani pokemon eğitmenlerinin birbirleriyle çalışmaları gösterilebilir. Şöyle ki Pokemon Masters oyununda öyle pokemonlarla takım kurmalısınız ki hem sizin için savaşacak hem de takım arkadaşınızın pokemonuyla uyumlu olacak ve onları savunacak.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Pokemon Masters ne zaman çıkıyor?

Pokemon Masters için özel bir tarih yok. Sadece yaz deniliyor. En fazla 2 ay süresi var. Oyunla ilgili bir videoyu da yazının başına ekliyorum. İncelemek isterseniz mutlaka izleyin.

pokemon masters yeni strateji tabanlı pokemon oyunu

Kaynak: Pokemon Masters resmi sitesi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Karakter İstatistikleri Açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stormfall: Saga of Survival Rehberi