Auto Chess

Arena Allstars – Auto Chess

Eğer Auto Chess kategorisinde bir alternatif arayışındaysanız, bu kısa tanıtım yazımız tam size göre. Bu yazıda yeni auto chess oyunu Arena Allstars ‘dan bahsedeceğiz. Yakın zaman önce popülerleşen bu yeni oyun türünün oldukça fazla örnekleri bulunuyor. Bunlara bir yenisi da aekleniyor, Arena Allstars. Bakalım Arena Allstars auto chess mobil oyunu bizlere neler sunuyor.

Arena Allstars oynanış

Baktığımız zaman oynanış kısmında diğer mobil auto chess oyunlarıyla aynı özelliklere sahip olsa da bir kısmından dik ekran oynanışıyla kendini ayırmayı başarıyor. Dik ekran mobil oyunlar daha kolay kontrol edilebildiği için bir çok oyuncu tarafından daha çok seviliyor.

Temelde 8 kişi bir arenaya giriyorsunuz. Amacınız ise sona kalan olmak. Diğer 7 kişinin canı tükenene kadar hayatta kalmaya çalışmalısınız. Bu esnada kahraman havuzundan belirlediğiniz taktiğe göre kahramanlar almalı ve onları geliştirmeye ve daha da güçlendirmeye çalışmalısınız. Bu sayede rakiplerinizi yenebilir ve canınızı muhafaza edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Arena Allstar etkinlikler

Arena Allstar mobil oyunun geliştiricilerinin verdiği bilgilere göz atacak olursak aylık turnuvalara dikkat çekmeye çalıştıklarını görürüz. Aylık gerçekleşen turnuvalarla yine elde ettiğiniz başarılarla en üst sıraya çıkabilir ve vadedilen hediyeleri alabilirsiniz. Bir çok auto chess oyunu zaten bunu yapıyor.

Arena Allstars Mobil Auto Chess

Açıklamalara göre oyunda bir çok oyun modu bulunurken bu modlar arasında en çok hızlı bitenlere dikkat çekilmiş. Mobil oyun denilince oyunculardan gelen talep, karşılaşmaların çok fazla uzun sürmemesidir. Bu açıdan oyun modları arasında yanınıza bir arkadaş bulduğunuz co-op modun 10 dakika civarı sürdüğü söyleniyor. Normal bir autoc chess karşılaşmasının bitmesi 30 dakikayı bulabiliyor. Bir çok auto chess oyununda hızlı modlar var ve bunlarda ortalama 17 dakika içinde bitiyor. Arena Allstars bu süreyi daha da düşürdüğünü iddia ederek 10 dakikayı işaret ediyor.

Ayrıca Bakınız:   Cyber Hunter Battle Royale İncelemesi

Evcil hayvan

Dikkat çekilmesi gereken bir diğer ve son hususun evcil hayvanlar olduğunu söylemek lazım. Arena Allstars oyununu benzersiz kılan bir başka özelliği oyun içinde evcil hayvan toplayabilme ve onları geliştirebilme. Birden fazla pet toplayarak koleksiyon oluşturabilir ve onları diğer oyuncularla iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. Bu bir nevi emoji türünde iletişim denilebilir. İlginç bir özellik değil mi?

Arena Allstars mobil oyun indir

Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın.

Google Play  – AppStore

Diğer Auto Chess oyunları

Eğer başka bir alternatif arıyorsanız aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz;

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
9.8
Auto Chessİnceleme

Chess Rush İnceleme / Tencent'in Auto Chess Oyunu

Auto ChessStrateji

Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Auto Chess

Taktik Savaşları: Teamfight Tactics (LOL TFT) Mobil Oyun

Auto Chess

Chess Rush Dev Cevaplıyor Neler Değişecek?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
League of Legends RP Nereden Alınır?